Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No to teraz juz napewno nie tesknicie :P To i dobrze, bo ja pewnie jutro tez nie bede miala czasu na bimbanie w sieci :P Tylko sprawujcie sie przyzwoicie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko jak zwykle jesteś w błędzie...tęsknimy...:D Właśnie Flowka powiedziała, że jak się nie odezwiesz to będziesz musk ze ściany zbierać...jeszcze nie wiem, której ale uważaj...Ona jest tu do niedzieli i żąda bezwględnie spotkania..także, decyduj się raz dwa...Bo zrobimy nalot na WC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Orlica ... ja nie po to tutaj przyjechałam żeby odjechać i się z tobą nie zobaczyć ! Ja tam pamiętliwa nie jestem ale wiesz ... nie podaruję ! NIE PRZYJMUJĘ ŻADNYCH TŁUMACZEŃ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyj musk? I z czyjej sciany? Bo krew trudno schodzi... Zostana plamy na zawsze :P flow---> Nie wiem czy wiesz ale w miganiu sie to ja jestem mistrzunio :P A jutro to mnie na serio nie ma w sieci :P Mlyn w robocie, ze normalnie reka noga mozg na scianie :P Milego gosciowania sie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ciężko pracuje a my z Flowką cały gar gołąbków zrobiłyśmy...pożarłyśmy i poszłyśmy do wielkiego lumpa...aby za grosze kupić super ciuchy i Flowka założyla momba płaszcz... przyszła do mnie, żeby się pokazać a ja patrzę..idzie jakaś zajebista laska w płaszczu...myśle sobie: ale super wygląda...a to MADAME FLOWECZKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🌻 Na ognicho przyniose koszyk smakolykow;) Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkow to ci u mnie dostatek;) stawiam browara ;) mnie to sie dazy miesiac temu kolega zostal dziadkiem a dzis o godz. 11.15 drugi kolega sie postarzał:) wiec troche lapnelismy tego co najwazniejsze w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11110+1
ale super numer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super !!!!!trafilem 5 X 1 hura nalezy mi sie duza kawcia w uroczym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak efekty pioruniujące!! Kolejne wspólne śniadanko...pyszna jajeczniczka a potem kilo bobu!!! Następnie opracowywanie menu, żeby Ptaszysko miało doping, żeby przyjść...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×