Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Co się czepiacie mojego uśmiechu ? Z jednej strony to wielka szkoda, że już trzeba wyjechać ... A z drugiej ... nie ma to jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie czepiam. MOj glos w dyskusji byl realizacja mojej dewizy zyciowej (tej o wazelinie :P ) I popieram!!! W kazdym lozku dobrze! Ale w swoim najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest mi smutno...najgorszy moment będzie na dworcu..na peronie jak już pociąg będzie odjeżdżał...a poza tym zobaczymy się niedługo ...dlatego warto czekać...by się doczekać na następnego spotkania !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUsialam, musialam!!! Wiesz dobrze, ze musialam! BO to sie nie miesci w moich planach zyciowych :P To ja nie wiedzialam, ze to taki mutant ;) Na tapecie wyglada normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuj! :O w niedziele trza odpoczywac :) Przyzwoicie!!! Lo matko! Z kim ja sie zadaje :P To cud, ze jeszcze nie zeszlam na zla droge przy Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakowanie zakończone - oczywiście znowu nie mogę się zmieścić ! 15.45 z WM wyjazd. Jeszcze musimy coś zjeść i powolutku w drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy jeszcze glodne jestescie?? Po wczorajszym? O_O [usmiecha sie cwaniacko, bo juz skoro swit wrabala 3 kromale z serkiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze od wczoraj nic nie jadłyśmy ... właściwie od dzisiaj około 3 w nocy ! :D Trzeba wykończyć te resztki ze stołu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty ? Każdy jadł to co mu pasi ! Oj, zostało jeszcze małe co nieco ... oczywiście myślę tu o żarciu ... bo napojów żadnych już nie ma ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×