Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ooooo przepraszam TWA ! Też miałam swój udział w robieniu tej sałatki ! :D Tych sałatek nawet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wszystko otwarte...w oczekiwaniu... na (o o) - to są cycuszki szcześcia, które musisz wyslać w ciagu doby do pięciu osób, jak tego nie zrobisz, to ci grozi dożywocie bez seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w koncu sie wyrazilas logicznie!! :D HOWGH!! NIe wysle tego!!! Takie zycie nie jest mi straszne!!! Nie samym sexem czlowiek zyje :O A gdzie podsluchana?? A poza tym tak bez kontekstu i bez okolicznosci to nie licz, ze ktos zalapie ze to o mnie chodzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być ...(nie napoiszem czym) żeby się tego nie domyśleć!;) Prawda Flowka? A teraz wyjaśnienie ...tak wyglądała rozmowa TWA z KO...kiedy TWA pytała KO gdzie jest...kiedy KO jechała autobusem do TWA...i TWA o tym wiedziała, że KO do TWA jedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co Ci powiem... Wcale, ze nie! Bo ja by sie nie domyslila! O! tyle Ci chcialam powiedziec :P Poza tym to byly bardzo logiczne odpowiedzi... A zapomnialas jeszcze dodac, ze ja nie lubie rozmawiac przez telefon, jestem bardzo lakoniczna, wrecz unikam tego, a juz zwlaszcza w miejscach pulblicznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te niebiosa widzą jakie męki ziemskie ja tu przechodzę? :( Czego znowu nie masz na P Ptaszysko? :) Ja nie mam niebieskich śmierdzących kwadracików, co się wsadza i te żarłoczne baby mi tutaj latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsadz se taki smigany... troche podziala ;) Ja stosuje :) A zgadnij czego na P nie mam :( W kazdym razie bardzo mi tego brakuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EUREKA !!! trup ściele się a żywo!!! całe 6 sztuk bylo w zapasie pierza, papieru, polotu, pączka, patelni, powideł, pomarańczy , poloneza, pokrzywy, pęczka, padliny, podkopu, pawia, parasolki, podpórki, pudełka, piernika, pedałów, piosenki, parowek, pociągu, pagórków, paprotki, ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×