Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> NO to przerypane... Jak kefif to juz przeggrali :O setunia---> A moze byc takie nadpoczete? Bo wiecej nic nie mam w lodowce, jak Bozie kocham!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\\\ Poszukaj po szafkach ..może jakieś stare ciastka się znajdą :p bo kawka to u nas świeżutka pyszniutka :D A Flowka to gdzieś pod parasolkom na ulicy też chleje!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlica moze byc i nadpoczete lol Tanczaca a jakiegos batonika erotycznego nie masz do podzialu:D? to ja tez pedze na gole patrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia to trza mieć farta - wpaść na kawkę !! i od razu zachapać ZOO.. żeby je dostać musisz się zapisać do KKK i postawić 20 deko porządnej kawy!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepsko coś kibicujecie ! Ta sprawę trzeba oprzeć o konkretny bufet ... np. czysta z sokiem pomarańczowym i lodem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wszystko jedno... ostatnie zlewki juz cieplego i lekko wygazowanego piwa oddalam setuni. Napije sie czegokolwiek... Bo ja o suchym dziobie nie wytrzymam do konca meczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal co za zestaw:D J-TWA a co musze zrobic zeby sie zapisac do KKK tylka ta kawe postawic:pto jest wpisowe:D ooojuz sie zaczela dogrywka ja duze pudlo mam na dole:( a male na gorze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlica za takie zlewki to dziekuje:D juz wole pic wode:o jeszcze jest nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jeszcze inne oświadczenia ... o posiadaniu wianka czy cuś ?! :D No i Niemcy dostali po bandzie ! I heyah !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydaloby sie jakies smarowanie... moje biedne gardziolko!!! I jeszcze... jakby ktos widziala, slyszal, czy znalazl moja koszulke to proszony jest uprzejmie o jej zwrot. Bo nie wytzrymalam - musialam czyms machac, a mama sie nie chciala pozbyc kolderki :P :D Moge zasnac spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwię się tylko Ptaszysko, że nie odgryzłaś szyjki z tej pustej flachy po Ż !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J-TWA i flow i wszyscy bywalce tego topicku! Oswiadczam iz bede zachowywala sie przyzwoicie [tak jak na kazdym topicku zreszta:p], a kiedy bedzie trzeba to zachowam sie troche nieprzyzwoicie;) :D Ja wiedzialam , ze tak bedzie!:D Moje gardziolko tez troche zdarte:D Dziwie sie tylko tacie ze nie wstal z lozka i nie zaczal skakac jak zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia---> Tac mowilam, ze mam tylko takie smigane :P Dzis na mecz mialam tylko jedno piwo!!! Musze sie ograniczac, zeby nie wyladowac u AA :P TAnczaca---> JUz wymyslacie jakies papiery...? Biurokracja sie szerzy :O JA nic skladac nie musialam :P NAwet jaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Przezornie odstawilam po wypiciu [zadowolony z siebie pan z czapeczka] Tanczaca---> I co? Polska flaga mialam machac? :O DZis byla sytuacja wyjatkowa!!! KOszulka sie znajdzie gdzies tam, moze za telewizorem :P (w sam raz pasowala kolorem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kto te oczy zlote dostaje;0 ? Czy ja mam kurz na biurku wytarty? yyyyyy no yyyy prawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jestem 😡 Ziemska jestem! Boskosci sie pozbylam wyrzekajac sie tronu :P A kurz to nawet wskazany jes, wszelkie nagrody zacniej wygladaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co wstapilam do klubu , a juz nagrody dostaje lol;) Milusio tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×