Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

ZOO dla setuni :) Ale ja jakim biurku :O CZy ktos widzial stawianie nagrod na biurku? O_O O zgrozo! Litosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi po scianach nic nie lazi (robalow brak, poza jednym :P ) za to lataja mi takie wredne jedne... ale w szachu je trzymam, bo sie kremikiem wysmarowalam od stop do glow i jeszcze skrzypa lyknelam :P czas isc spac :) tyle wrazen to za duzo na jeden dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia na miłe dzień dobry dostała ZOO ! Robal miał postawić wódkę z czymś tam i zniknął ! Ptaszysko szczęśliwie się dziś nie upiło ! Prezeska się spięła i umyła okna ! Moniałki nadal nie ma ! Ale zajebisty topik ! :D DZIEŃ DOBRY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to uciekl:P postawil bolsa z red-bulciem i stawiam nastepna butelczynke ,,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu znalazlam dobre zrodlo informacji:P Robal toz ja zawalu serca od takiego drina dostane albo w ogole spac nie bede mogla zasnac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj to różniście się ludziska kładą i wstają. Jak komu wygodnie ! :D A ja właśnie ide sie położyć ... więc tym razem dobranoc ! Robal --> wypijemy wieczorkiem ! Muszę rano być w pionie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie zasniesz bede Ci opowiadal chistorie z zielonego lasu cala noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymczasem lece ;) milej pogawedki dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Dlaczego szczesliwie? Phi... powiedziala, ta co nie pije :P Robal---> W zyciu mariana czegos takiego nie pilam. Ale dzis to mi juz wszystko jedno!! :D Tanczaca---> To zryty mamay dzis jubileusz :P setunia---> JAk rano?! Ciemna noc. Orlica jestem, nie sowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu nawet orlice chyba maja prawo do odpoczynku i spokojnego snu, nieprawdaz?? Ladne kwiatki... setunia bedzie miala bajke, a mi nikt nawet kolysanki nie zaspiewa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zryty jubileusz... no tak :) a co Ty chcesz swietowac ten pozalowania godny dzien sprzed 15 lat? :P piwo z kefirem... brawo. Ale mialabym dlugie rozmowy z wilkim uchem ;) dlaczego nie dla mnie? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PTASZYNKA Ta PTASZYNKA, ta maluśka tańcowała dokoluśka. Tańcowała ranną rosą, i tupała nóżką bosą. Tak, tak, tak. Ta PTASZYNKA, ta maluśka tańcowała dokoluśka. Tańcowała i w południe, gdy słoneczko grzało cudnie. Tak, tak, tak. Ta PTASZYNKA, ta maluśka tańcowała dokoluśka. Tańcowała wieczorami, kiedy słonko za górami. Tak, tak tak. A teraz śpi w kolebusi na różowej swej podusi. Chodzi senek koło płotka \"Cicho bo już śpi PTASZYNKA\" Tak, tak tak. Wraz z nią zasnął dwór jej cały nie śpi tylko jeżyk mały. A ty senku nadstaw uszko, Gdzie ten jeż co tupnął nóżką. Tak, tak tak. DROBNA KOREKTA I WYSZŁO ŚLICZNIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie gonia to nie pozostaje mi nic innego jak sie ladnie pozegrac i udac sie w objecia (wiadomego :P ) [dyga skromnie i odlatuje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie masz nowosci;)? ja nie mam zadnych:o jak zawsze jestem w tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalabym sobie , najchetniej w kinie bo dawno nie bylam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×