Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

widzisz jakis problem ;) ja takowych nie miewam ...spakuj pare rzeczy i jedziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mam pakować?, jadę tak jak stoję, nieodziana ;)...ale Robalku zostaniemy tam do końca do życia...zdajesz sobie z tego sprawę :p Będę Ci prać, pracować, gotować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę z wami ! Skoro nikt o mnie nie pomyślał to muszę się wprosić ! :D Żadnych ciuchów nie zabieramy ! Jak dzicz to musimy w zgodzie z naturą żyć ! Robalek --> gdzie ci będzie lepiej niż z nami ? Dwie kobiety i ty jeden ! Marzenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie ma sprawy ...to by mogla byc fascynujaca przygoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm kwestia godna przemyslenia :P troche intrygujaca alez jak fantastycznie sie zapowiada ;) dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@....dbajcie o higiene dziewczyny ...hm bo nie znacie .....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. U mnie jakby troche chłodniej, pochmurniej. Ale jeszcze nie wiadomo czy po południu z tego znowu nie bedzie gorączki. :D Zapraszam na kawkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z braku niedźwiedzi dzisiaj w pracy laba ! :D Jak to czasem trudno wysiedzieć na posterunku pracy - ale ten czas się ciągnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kolejna kawa bedzie ok? wlasnie kupilam 78 pare butow w tym roku:O ale byla mi niezbedna na wyjezdzie i sie do mnie usmiechala:D a jak sie usmiecha to kupuje;) a bo w ramach obowiazkow sluzbowych bylam na spotkaniu a obok byl sklep... a jak nie mam czasu na normalne zakupy to musze teraz:) w czasie pracy:) ... a niech mi ktos uwage zwroci;) to pojde na urlop od juz:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa kobieta powinna mieć: buty rękawiczki torebkę portfel parasolkę kapelusz apaszkę bieliznę ciuszki itd we wszystkich kolorach jakie świat tylko widział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze wegorzyka ..wedzonego ;) jesli tylko wyrazisz ochote ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze schowane kilka niespodzianek na specjalna okazje ;)wiec jak .....skusisz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera by to wziela.... znow pracuje... i tak do srody do poludnia:O a ja jadlam szpinak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera by to wziela.... znow pracuje... i tak do srody do poludnia:O a ja jadlam szpinak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe, tak to jest jak sie nie patrzy na co sie klika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×