Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

mnie zdecydowanie wsrod kieliszkow i innych takich szklach.... cholera zaczne sie zastanawiac czy mnie juz nie zmusili do nalogu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska --> masz tak jak ja ... zmuszają mnie do nałogu w pracy ! :D A tak w ogóle to skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem warszawka:D:P i mloda dupa:D:P a w zyciu stara nie bede:P w koncu mamy tu wybitnych specjalistow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! tak prosto z mostu mam odpowiadac? ja ciagle jestem inwigilowana , ja nie moge na forum tak bezposrednio.... no dobra maz jeden... na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do domu, zostawic ankiete - jutro wypelnie;) ide jakies piwo po drodze zakupic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna szczęśliwa mężatka na tym topiku ! Mam nadzieję Elldiska, że jest ci z tym dobrze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwozie mężczyzny, czyli instrukcja obsługi Stacyjka zapłonu seksualnego tkwi w głowie /INTERIA.PLWitamy w wielkiej rodzinie właścicieli penisów. Mamy nadzieję, że będziesz się cieszył wieloletnią, bezawaryjną eksploatacją swojego egzemplarza. Przed użyciem przeczytaj uważnie przedstawiony poniżej opis wyposażenia, instrukcji obsługi i zalecenia eksploatacyjne. Ich nieprzestrzeganie może skutkować poważnymi uszkodzeniami. Wszelkie awarie zgłaszaj lekarzowi, pamiętaj, że on został odpowiednio przeszkolony i dysponuje oryginalnymi częściami zamiennymi. A tylko takie zapewnią ci trwałą satysfakcję. Obsługa Twój penis ma trzy podstawowe umiejętności czy zadania: 1. Odprowadza mocz. Wewnątrz penisa przebiega cewka moczowa, czyli cieniutki przewód połączony z pęcherzem. Kiedy pęcherz jest pełny, pojawia się uczucie parcia - wiesz wtedy, że czym prędzej trzeba zjechać na pobocze. Po uwolnieniu z pęcherza, mocz spływa cewką moczową i wylatuje na zewnątrz, by - zdaniem większości matek i żon - ostatecznie wylądować na podłodze koło muszli klozetowej. Rolę zaworów kontrolujących wypływ moczu pełnią dwa zwieracze cewki moczowej. To właśnie jeden z nich napinasz, kiedy chcesz przerwać oddawanie moczu. 2. Sztywnieje, dzięki czemu można wprowadzić go do pochwy w czasie stosunku. Za wzwód odpowiada mechanizm hydrauliczny ze sterowaniem neuronowym. Wewnątrz penisa znajdują się dwie komory, które pod wpływem stymulacji wypełniają się krwią, wskutek czego penis powiększa się i twardnieje. Jeżeli stymulacja ustaje lub następuje wytrysk, krew odpływa z komór i penis ponownie zmniejsza się oraz wiotczeje. W zależności od wieku urządzenia, gotowość do ponownej erekcji pojawia się albo po kilku minutach, albo nawet po całym dniu. Około 1/3 penisa jest ukryta wewnątrz ciała. Przyczepiona do dolnej części miednicy, działa jak kotwica - pomaga utrzymać równowagę penisa w czasie wzwodu. 3. Umożliwia wstrzyknięcie nasienia do pochwy. Plemniki są produkowane w jądrach, stamtąd przechodzą do najądrzy, gdzie dorastają im witki, czyli ogonki umożliwiające później swobodne pływanie. Gotowe plemniki są przechowywane w pęcherzykach nasiennych i nasieniowodach. Te cieniutkie przewody są mocno poplątane i, zahaczając po drodze o gruczoł krokowy, uchodzą do cewki moczowej. Kiedy wrzucasz najwyższy bieg, plemniki mieszają się z wydzieliną gruczołu krokowego i sąsiadujących z nim pęcherzyków nasiennych. W trakcie stosunku powstała w ten sposób półpłynna substancja, czyli nasienie, oczekuje w gotowości. Kiedy orgazm się zbliża, następuje zamknięcie ujścia pęcherza, co zapobiega przedostaniu się moczu do ejakulatu. W trakcie orgazmu pod wpływem serii gwałtownych skurczów nasienie jest wyciskane i przez cewkę moczową wylatuje na zewnątrz. Uruchamianie Wbrew pozorom, stacyjka zapłonu seksualnego wcale nie tkwi między nogami, lecz w głowie. Mózg jest największym organem seksualnym człowieka. Wysyła impulsy nerwowe, które sprintem pokonują cały rdzeń kręgowy i docierając do członka, budzą go ze snu. Pamiętaj, że pobudzenie to w gruncie rzeczy elektryczny impuls przebiegający po neuronowej autostradzie, więc może on zostać znacznie przytłumiony przez wielokrotne przejazdy dokładnie tą samą drogą. Dlatego staraj się jak najczęściej zmieniać punkt startu, wybieraj boczne drogi, rób przerwy w podróży, pozwól prowadzić partnerce, a jeżeli wszystkie te metody zawiodą, pomyśl o jej wymianie na inny model. Kłopoty z rozruchem Jeżeli twój penis nawet w wyjątkowo sprzyjających okolicznościach niechętnie budzi się do życia albo też \"nie trzyma obrotów\" i opada już po chwili, musisz mu dać trochę odpocząć. Prawie każdy mężczyzna miewa od czasu do czasu kłopoty z erekcją, więc nie ma się co przesadnie przejmować. Dopiero bowiem przywiązywanie do tej sporadycznej usterki nadmiernej wagi może spowodować prawdziwe problemy. Przyczyną kłopotów z zapłonem mogą być przemęczenie, rozdrażnienie lub stres. Być może warto, abyś sięgnął wtedy po środki wspomagające, o których szerzej w tabelce na następnej stronie. Jeżeli awarie powtarzają się, zgłoś się do seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwozie mężczyzny, czyli instrukcja obsługi Stacyjka zapłonu seksualnego tkwi w głowie /INTERIA.PL Karoseria Penis stanowi integralną część ciała i nie podlega oddzielnej gwarancji. Każdy wałek tłuszczu wokół pasa jest traktowany jako naruszenie umowy gwarancyjnej. Nie tylko bowiem zmniejsza twoją sprawność seksualną, ale także sprawia, że penis wygląda na mniejszy niż jest, co niekorzystnie wpływa na wizerunek producenta. Ponadto nadwaga często idzie w parze z miażdżycą, czyli zwężeniem naczyń krwionośnych, która jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Okres użytkowania Aby jak najdłużej cieszyć się z bezawaryjnej pracy penisa, należy go jak najczęściej używać. "Jeżeli w wieku młodzieńczym mężczyzna jest bardzo aktywny seksualnie i w przedziale wiekowym 31-40 utrzymuje podobną aktywność, zazwyczaj zachowuje sprawność seksualną również w starszym wieku" (Masters i Johnson). Przyspieszenie Niezależne stacje diagnostyczne zbadały, że przejście od stanu spoczynku do pełnej erekcji pod wpływem bodźców erotycznych zajmuje penisowi od trzech do pięciu minut. W późniejszym wieku czas ten ulega przynajmniej podwojeniu. Hamowanie Gwałtowne deptanie po hamulcach może powodować bolesne obrażenia. W trakcie zabaw seksualnych krew gromadzi się w jądrach i, jeżeli nie dochodzi do wytrysku, przekrwienie może spowodować trudny do zniesienia ból jąder. Jazda próbna Przed rozpoczęciem właściwego użytkowania zapoznaj się szczegółowo z budową i funkcjami urządzenia. Warto zawczasu dowiedzieć się, jak reaguje w różnych sytuacjach. Pomocna może tu być jazda próbna - solo, na najwyższych obrotach. Według najnowszych badań, aż jedna trzecia mężczyzn robi to co najmniej raz w tygodniu. Natomiast wbrew obiegowym opiniom, nie powoduje to nadmiernego zużycia sprzętu. Jazda na ręcznym Aby gwałtownie zmienić kierunek jazdy, zawsze możesz użyć hamulca ręcznego. Kiedy czujesz, że jedziesz za szybko, a normalne hamulce nie działają, sięgnij ręką i mocno ściśnij penisa tuż za żołędzią. To powinno powstrzymać wytrysk. Pielęgnacja Regularne ćwiczenia fizyczne zapewniają bezawaryjną eksploatację ciała i zdecydowanie lepszy wygląd, dzięki czemu dłużej zachowuje ono swoją wartość. Stłuczki Aż jedna trzecia urazów penisa zdarza się w trakcie stosunku. Najczęściej powodują je nagłe zmiany pozycji albo niezręczne próby "zaparkowania", kiedy partnerka jest akurat na górze. Pęknięcie tkanek wewnątrz sztywnego penisa jest czasami słyszalne, a zawsze bardzo bolesne. Na największe niebezpieczeństwo narażasz się, gdy przychodzi ci operować na bardzo ograniczonej przestrzeni, np. między kierownicą a fotelem kierowcy. Aby ochronić siebie i pasażerkę przed nieprzyjemnymi skutkami takich zapasów, zawsze włączaj kierunkowskaz przed zmianą pozycji. Zderzaki Twoja maszyna nie została wyposażona w naturalne zderzaki, dlatego warto zadbać o nie we własnym zakresie. Ochraniacze na genitalia przydają się zwłaszcza w czasie uprawiania sportów, szczególnie tych kontaktowych, jak boks czy karate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam przyczytanie instrukcji obsługi ! I nam kobietom też to się może przydać na przyszłość ! :D Idę spać - DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak piszę, że idę spać to idę spać ! Pomarzę sobie jutro ... :D DOBRANOC PO RAZ DRUGI I OSTATNI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma MB ! Nie ma nic tylko żrę kalarepkę ! :D I sama zostałam ... ale zaraz do domku sobie pójdę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z ankieta? cholera przed urlopem z niczym sie nie wyrabiam... dieta by sie przydala bo mam lezec plackiem w bikini nad basenem a ja tylko zre i zre i pije i pije cholera by to wziela... no szczesliwa mezatka bo wychowala chlopa:P ale moje metody drastyczne sa:D:D:D nie do opowiedzenia:D ide dalej zaslugiwac na tytul pracownika roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dokladnie nie wiem, to miasto last minute sie nazywa albo jakos tak... aby cieple morze bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych wdzięków nie pokazywałam ! :D Czarowałam swoim anielskim głosem ... :D A teraz idę spać ! DOBRANOC !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×