Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dziękować należy, że nadszedł weekend, kafka tylko do picia ;)Flowka Jak chcesz film o JPII to krzycz głośno z G. Witam! dziś PDS a więc myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia....godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka wypita i to nie jedna nawet :D Ja nie romansuje bo zbieram siły..... na takie tam wieczorne przepychanki :D I obiad se gotuje...he!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide po fajki :O Zawsze cholery w nieodpowiednim momencie się kończą. Flowka Ty pij MB bo życie jedno jest :D TWA, Flowka 👄 Ale jezdem miła, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups...a jednak do procentów ktos chyba się dobrał :D I to nie byłam ja!! ( nie dziś :D :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie Moniał ! :D Mam randkę o 16 ! Z truskawkowym menem ... nie spodziewam się wielkich wybuchów ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja kciuki trzymam! Może to taki czarnobylski truskawkowy - swiecący w ciemnościach??? :O I wybuchowy??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenie było na truskawki ale z braku świeżych o tej porze roku - skończy się na kawce. No ... może deser będzie truskawkowy ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA4
A JA WLASNIE SIEDZAC PRZED KOMPUTEREM PIJE KAWKE I ZAJADAM LODY TRUSKAWKOWE KTO SIE PRZYLACZY,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że ja zawsze monitoruje Flowkę [TWA to robi z troski o Flowkę, żeby żaden ciołek jej nie skrzywdził ]...hahaha Flowka na randce i dzwoni cudo...Flowka udaje, że odbiera Bardzo Ważny Telefon...ja zadaje pytania... Flowka - tak i nie odpowiada i wszystko wiem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest - przysięgam ! :D Najfajniejsze jest chyba to, że facet może się i domysla, że o nim mowa ale nie ma odwagi zapytać ! :D I te moje odpowiedzi: tak, nie, moze być ! :D Lody truskawkowe to niezły pomysł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka Ty mi tu o lodach nie myśl :D Gardło se przeziębisz.... :D wiesz..... TWA ale jak dzwonisz to mówisz jak duża.... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z tych gruboskórnych co to nie chorują z byle czego ! :D Jak tylko nadarzy się okazja to na pewno zeżrę lody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka widziała w oczach truskawkowego pana lubieżność ! I jeszcze parę innych rzeczy ... I niech tak zostanie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×