Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość nioniał
I butelka winka mi sie skonczyla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. To ja robię dziś kawkę ... świeżutką, pachnącą ... Wstawać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Flowka...Pani TWA ma biurko jak przystało na Prezeskę Topiku Kawkowego ...obszerne z całą masą zielonych pierdołek...dwa cuda...ten, do którego wlatuje, ten, w którym się widzi..te, które potem oglądasz, te, z których wylatuje świergotanie... mapa Europy[[[[[[[[[[gdybyśmy jednak zdecydowały wyjechać na zawsze]]]]]]]]]] kolekcja green piszących długo w celu złożenia bardzo ważnych podpisów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i TWA o kawce wygadała :D Ale ja tylko dla Pedanta taką zrobiłam - za karę :D Jakie podpisy? Dobra, ja podpiszę ale nigdzie mi nie wyjeżdzajcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu takiej kawy nie zrobiłam ani frajerowi ani eksowi. A może szkoda ... bo znam jednego kandydata któremu by się słusznie należała ! John - namber łan na liście do kawy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne Flowka nie wiesz, że w łóżku powino się spać po odpowiedniej stronie ------> kobieta po lewo, men po prawo (patrząc od nóg) bo energia między nimi krąży wtedy bardziej harmonijnie i trzeba mieć jeden materac, bo dwa rozdzielone mają szparę i zachecają do nieporozumień i wtedy wiesz co Flowka trza robić? Mieć baaardzo duże prześcieradło bo dwie szparki w łóżku to zdecydowanie za dużo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiem dlaczego jest ze mną tak jak jest ... :D Było łoże (2 w 1), dwa materace, dwa prześcieradła i nas dwoje. A energii albo nie było albo była zła ! :D No i stało się ... Nie napiszę, że żałuję ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka dobrze, że ja mam tak rozbudowaną wyobraźnie[TWA dumnie wypina pierś a ma co wypinać ...oj ma] bo od kiedy Cię znam to słyszę o Twoich zapiekankach legendy...a jak przyszło co do czego to mi jeść nie dałaś :P Ale w miesiącu ponurym obowiązkowo stoisz przy garach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIKSIR SIŁY: - 2 spore pomidory - 1 świeży ogórek - 2 dymki - zabek czosnek - pół szklanki soku pomidorowego - szczyptę chili i soli Pomidory i ogórek (obrać ze skórki) pokroić w kostkę, dodać dodatki i zmiksować, koktajl posypać koperkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×