Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Kawa na stole a tutaj piszą dobranoc ???????????????? Palnąć cię Moniałka ? :D Dawno juz nikogo nie palnęłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj LADY IN RED :D Bo miałam sen ;) o kobietach, które miały mna sobie najróżniejsze czerwone bluski z falbankami...ponieważ moja jest corridowa, więc może idąc po buroki spotkam jakieś byka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. miesiąc szklanych płatków 2. miesiąc krótki 3. miesiąc kociaków 4. miesiąc pisankowy 5. miesiąc budzących się uczuć 6. miesiąc najkrótszych nocy 7. miesiąc dojrzewającej pszenicy 8. miesiąc pałek 9. miesiąc zmian życiowych 10. miesiac odchądzącego ciepła 11. miesiąc ponury 12. miesiąc podarków wymyśliłam myjąc gary nowe nazwy dla 12 :D co Wy na to Laseczki? Flowka jaki smak ma ten trunek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buraczki na barszcz 2 kg buraczków (duże nie) 1 i 1/2 szklanki octu 10 % lub kwasek cytrynowy 1 szklanka cukru 1 łyżka soli 2 - 4 ziarnka ziela angielskiego 3 - 5 ziarenek pieprzu 2 - 4 listki ziela angielskiego 2 - 3 ząbki czosnku 2 szklanki wody Buraczki ugotować, obrać i zetrzeć na tarce o dużych oczkach. Zagotować dwie szklanki wody z dodatkiem octu lub kwasku cytrynowego, cukru, soli, przypraw i pokrojonego czosnku. Tak przygotowaną zalewą zalać starte buraczki i odstawić na całą noc, na drugi dzień buraczki wymieszać i przełożyć do słoików i zagotować - 20 min. Buraczki doskonale nadają się zarówno do czystego barszczu jak i do barszczu ukraińskiego. polecam na wigilię, ja już robię tera żeby mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię ... Kocham Cię w innym jezyku : Albańskim: Te dua Angielskim: I love you Arabskim: Ohiboka Bułgarskim: Obiczam te Brazylijskim: Eu te amo Chińskim: Wo ai ni Czeskim: Miluji te Duńskim: Jeg elsker dig Esperanto: Mi amas vin Estońskim: Mina armastan sind Filipińskim: Mahal ka ta Fińskim: Minä rakastan sinua Francuskim: Je t´aime Greckim: S´agapo Hebrajski: Anee ohev otakh Hindi: Mai tumse pyar karta hoon Hiszpańskim: Te Quiero Holenderskim: Ik houd van jou Indonezyjskim: Saya cinta padamu Islandzkim: Eg elska thig Japońskim: Watakushi wa anata o aishinasu Łacińskim: Te amo lub Vos amo Niemieckim: Ich liebe dich Norweskim: Jeg elsker deg Portugalskim: Te amo Rosyjskim: Ja ljublju tiebja Rumuńskim: Te jubesc Serbskim: Volim te Słowackim: Lubim ta Słoweńskim: Ljubim te Szwedzkim: Jag älskar dig Tureckim: Ben sni sviyorum Węgierskim: Szeretlek Włoskim: Ti amo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ti amo
wybieram wloski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ti amo
Ananasow Twoje sdrowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę nad tymi dniami ... :D Teraz nie mam weny. Impreza w pracy skończyła się wódką weselną - a ten co miał pojechać samochodem - pojechał taksówką i jeszcze nas odwiózł do domku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ti amo
Ananasowa 🌻 fajna z Ciebie kobietka🌻 szkoda ze nie jestem facetem;) lubie Ciebie czytac:) sorki;) Milutkiego wiecziru Ananasowa Dziewczyno🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ti amo
Ananasowa 🌻nie strasz:P milo sie Ciebie czyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak przyjaźń i miłość kobiet ! :D Ja kocham TWA juz praiwe od roku i niedługo będziemy obchodziły papierową rocznicę naszego związku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ti amo
Aniu🌻 mam totalnego dola jak pas startowy z R........ do Rembiechowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×