Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Mam już opracowany grafik spotkań i imprez na cały następny tydzień ! Jak ja się wyrobię ? :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam grafik zakupów...żurek na białej kielbasce z jajuchami, schaboszczak z ziemniaczkami i suróweczki....to wszystko dla Flowki, która w dniu 11 października zaszczyci swoją osobą moje skromne progi :P p.s. papier toletowy jest łososiowy w serduszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta🌻 padła taka niewielka 4reczka;) ale bedzie obiadek ...TWA wpadniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficerowie się rozkręcają w końcu ! :D Tak myslałam, że Wałęsówna odpadnie ... I wcale mi nie żal. Miała rzęsy jak motyle - widziałyście ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! TWA dzięki za wczorajszą tak ważną wiadomośc :D ale odczytałam późnym wieczorem...... I chcąc odpowiedzieć....okazalo się, że mój telefonik się wyzerował.... Ogólnie to dzień dobry wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi pracować aby spać mógł ktoś ... TWA ! :D Te nocne senase cię wykończą ! Moniał --> gdzie się podziewałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na kanapie se leżałam.....Mała przerwa - to wizyta kuzynki Pedanta :O Tragedia!!!! :O TWA nocne seanse odbywa?? :D Hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam o poranku :P więc WITAM!!! Nocne seane były nieudane, co włączyłam film okazywał się beznadziejny, już obejrzałam prawie wszystkie nowości oprócz polskich filmów, których (jak narazie mam nadzieje ) nikt nie ma. AAAAAAAAA no i poluje na mrówki ;) podobno mają dużo rozumu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie ważne wiadomości :D To i ja jesienią polezę się zachwycać:O Co mi tam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka zachwycanie skończyło siem w wielkiej hali handlowej, pomyślałam, że może byś zjadła papryczkę faszerowaną - TWA :D firmową - z ryżem parboiled i mięseczkiem a do rzórka Ci kupiłam najdroższą wiejską kiebachę, a co mi tam :D niech stracę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Świecie nasz” Pytać zawsze - dokąd, dokąd? Gdzie jest prawda, ziemi sól, Pytać zawsze - jak zagubić, Smutek wszelki, płacz i ból Chwytać myśli nagłe, jasne, Szukać tam, gdzie światła biel, W Twoich oczach dwa ogniki, Już zwiastują, znaczą cel, W Twoich oczach dwa ogniki, Już zwiastują, znaczą cel. Świecie nasz, świecie nasz, Chcę być z Tobą w zmowie, Z blaskiem twym, siłą twą, Co mi dasz - odpowiedz! Świecie nasz - daj nam, Daj nam wreszcie zgodę, Spokój daj - zgubę weź, Zabierz ją, odprowadź. Szukaj dróg gdzie jasny dźwięk, Wśród ogni złych co budzą lęk, Nie prowadź nas, powstrzymaj nas, Powstrzymaj nas w pogoni... Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz - Daj nam radość, której tak szukamy! Świecie nasz - Daj nam płomień, stal i dźwięk! Świecie nasz - Daj otworzyć wszystkie ciężkie bramy! Świecie nasz - Daj pokonać każdy lęk! Świecie nasz - Daj nam radość blasku i odmiany! Świecie nasz - Daj nam cień wysokich traw! Świecie nasz - Daj zagubić się wśród drzew poszumu! Świecie nasz - Daj nam ciszy czarny staw! Świecie nasz - Daj nam siłę krzyku, śpiewu, tłumu! Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz... Świecie nasz, świecie nasz, Chcę być z Tobą w zmowie, Z blaskiem twym, siłą twą, Co mi dasz - odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(-----)(-----)(-----)(-----)(-----)(-----)(-----) | || || || || || || | (-----)(-----)(-----)(-----)(-----)(-----)(-----) (-----)(-----)(-----)(-----)(-----)(-----)(-----) | || || || || || || | (-----)(-----)(-----)(-----)(-----)(-----)(-----) Jesteś moim powietrzem, kiedy nie mogę złapać tchu, Jesteś moją wodą, kiedy jestem spragniona, Jesteś moim słońcem w deszczowy dzień, Jesteś moim światłem, gdy zapada zmrok, Jesteś radością, kiedy dopada mnie smutek, Jesteś wszystkim co mam...Fowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka będziemy siedziały przy kawowym...bo przez trawiastą obiadowy jest zablokowany :P Jak nie chcesz super papryczek to sama zjem...dla mnie to żaden problem [TWA głaska się po brzusiu na samą myśl a ślinka kapie na wypasioną]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×