Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

30 zdań które może powiedzieć kobieta gołemu mężczyźnie. Paliłam już grubsze skręty. Ohhh, jakie to urocze. Może po prostu się przytulimy? Wiesz, chirurgia plastyczna mogłaby pomóc. Możesz tym zatańczyć? Mogę dorysować na tym uśmiechniętą buźkę? No no, a stopy masz takie duże. Dobra, popracujemy nad tym. Czy to piszczy przy naciśnięciu? O nie... chyba boli mnie głowa. (chichot i pokazywanie) Czy mogę być szczera? Jak słodko, przyniosłeś kadzidło. (?) To tłumaczy, skąd u ciebie taki samochód. Może po zmoczeniu urośnie. Za co Bóg mnie pokarał? Przynajmniej dużo (długo) nie zajmie. Nigdy przedtem nie widziałam takiego. Ale wciąż działa, prawda? Wygląda na nieużywany. Może wygląda lepiej w naturalnym oświetleniu. Może przeszlibyśmy od razu do zapalenia papierosów? Zimno ci? Musiałbyś najpierw naprawdę mnie upić. Czy to złudzenie optyczne? Cóż to takiego? Dobrze, że masz tyle innych talentów. Czy jest do tego pompka? Więc to dlatego osądzasz ludzi po osobowości. Zdaje się, że to zrobi ze mnie rannego ptaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko po jednym z takich tesktów można zdolować faceta na zawsze ! Ja osobiście wybrałabym ten z samochodem ... zakładając, że frajer ma dżipa !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam otruc wlasne dziecko!!😭 dalam mu selera na ktorego to on jest uczulony😭 chociaz mam dzis dzien wolny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem mnie nie będzie ale TWA myślami z Tobą jestem. Flowka...wspieraj nam Prezeskę dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... czy ktoś ma ochotę się na mnie wesprzeć ? :D Ja zawsze jestem podporą ... I zostałam sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak bardzo krótka, bo jednodniowa przerwa w pisaniu, uświadomiła mi, że konktakt z moimi kochanymi Torebkami jest konieczny. Miałam 24 godziny, smutne godziny na przypomnienie...a skąd na utrwalenie tego co pamiętam, co jest dla mnie istotne. Ostatnio zdolność odbierania przez mój organizm różnego typu wrażeń zmysłowych jest nieco przytłumiona, ale kładęto na karb apatii miesiąca ponurego. Już za chwilę zamigocą kolorowe światełka na wystawach i ulicach i ludziska zacznom siem szykować do świąt. A Nowy Rok to zawsze Wielka nadzieja na Wielkie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Stawiam kawkę ! Ale pewnie TWA jeszcze śpi a Moniałka gdzieś się zgubła ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam niespokojna, bo na mojej drodze stanęły sople :D i tera chcem czy nie muszem iść do otworka...4 razy cuś powiedzieć (dobrze, że chce mnie jeszcze słuchać :), żeby sopelki mogły zawisnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych otworków :O Boli mnie głowa i biorę w otworek gębowy białą tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 powodów, dla których warto się kochać (bara ba) 1. Wolisz ćwiczyć w łóżku niż w siłowni 2. Nie ma nic ciekawego w telewizji 3. Trzeba zapoczątkować łańcuch tzw. Rodzinnych okazji (chrzciny, pójście potomka do szkoły, pierwsza komunia, ślub) 4. Trzeba przyprawić rogi innym, zanim przyprawią je tobie 5. Bo potem dobrze spać 6. Aby w ogóle nie spać 7. Ona cię sprowokowała i kupiła paczkę prezerwatyw 8. Żeby mieć o czym pogadać z kumplami przy piwie 9. Musisz sprawdzić, czy ona potrafi zrobić rano jajecznice 10. Chcesz zobaczyć jak ona wygląda po demakijażu 11. By mieć pretekst do zapalenie (po fakcie) papierosa 12. Podczas wyjazdów służbowych robią to wszyscy twoi koledzy 13. W celach porównawczych 14. Narząd nieużywany zanika 15. Bo to jedyny dzień w miesiącu, kiedy ona ma na to ochotę 16. Żeby udowodnić (sobie i innym), że jesteś już duży 17. Żeby usłyszeć: \"Z nikim nie było mi tak wspaniale\" 18. Trafila ci się okazja 19. Właśnie się z nią pogodziłeś (lub pokłóciłeś) 20. Zakochaleś się nieszczęśliwie i musisz to natychmiast z kimś odreagować... czy som jeszcze jakieś powody? a miłość? ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest dolar? Trzech gości w hotelu zadzwoniło po room servis i zamówiło dwie duże Pizze. Boy wkrótce je dostarczył razem z rachunkiem na $30,00. Każdy z gości dał mu banknot $10,00 i chłopak wyszedł. Na razie wszystko jasne. Kiedy Boy daje kasjerowi te $30,00 ten mówi mu, że zaszła pomyłka. Rachunek powinien być tylko na $25,00, a nie na $30,00. Kasjer daje chłopakowi pięć banknotów $1,00 i mówi mu żeby zaniósł je z powrotem trzem gościom, którzy zamówili pizze. Na razie wszystko OK. W drodze do ich pokoju chłopak wpada na pewną myśl. Przecież oni nie dali mu napiwku, więc kalkulując iż i tak nie da się podzielić tych $5,00 na trzy równe części, on zatrzyma sobie $2,00 jako napiwek, a im zwróci $3,00 . Jak dotąd wszystko all right. Chłopak puka w drzwi i jeden z gości otwiera. Chłopak wytłumaczył jaka zaszła pomyłka i daje mu $3,00 po czym odchodzi ze swoimi $2,00 napiwku w kieszeni. MYŚLENIE!!! Teraz zaczyna się zabawa! Wiemy, że $30-$25=$5 Co nie? $5-$3=$2 Prawda? No to w czym jest problem? Wszystko się zgadza? Niezupełnie. Odpowiedzcie na to: Każdy z trójki gości dał początkowo $10,00. Każdy dostał z powrotem $1,00 reszty. To oznacza, że każdy zapłacił $9,00 co pomnożone przez 3 daje $27, Boy zatrzymał sobie $2,00 napiwku. $27,00 plus $2,00 równa się $29,00. Gdzie do jasnej jest jeszcze jeden dolar? hehehehehehe:P kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×