Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

precz z zakupami :) Peiekna 🌻 dla Ciebie ...jaka tam pogoda bo u mnie leje jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal mógłbyś zadzwonić i siem pochwalić!!!! Deszcz oczyszcza serca! i ulice :P To w szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny, Dżdżu krople padają i tłuką w me okno... Jęk szklany... płacz szklany... a szyby w mgle mokną I światła szarego blask sączy się senny... O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim wezmem siem za odkurzanie losiowej i WIELKIE PREMIEROWE kładzenie na niom zielonych wodorostuf, to napisze Wam, że dzisiaj mija 468 lat, od dnia 17 grudnia1538 - kiedy to Papież Paweł III nałożył ekskomunikę na króla Anglii Henryka VIII. a dlatego, że Henryk Ósmy był rozpustny :P 11 czerwca 1509 r. poślubił w Greenwich wdowę po swoim starszym bracie Katarzynę Aragońską (16 grudnia 1485 – 7 stycznia 1536), córkę Ferdynanda II Katolickiego, króla Aragonii i Izabeli I Katolickiej, królowej Kastylii, córki króla Jana II Kastylijskiego. Małżeństwo zakończyło się rozwodem 23 maja 1533 r. Henryk miał z Katarzyną sześcioro dzieci: córka (31 stycznia 1510), urodziła się martwa Henryk (1 stycznia – 22 lutego 1511), książę Kornwalii syn (listopad 1513) Henryk (grudzień 1514), książę Kornwalii Maria I Krwawa (18 lutego 1516 – 17 listopada 1558), królowa Anglii dziecko (10 listopada 1518), urodziło się martwe 25 stycznia 1533 r. Henryk poślubił Annę Boleyn (1501/1507 – 19 maja 1536), córkę Tomasza Boleyna, 1. hrabiego Wiltshire i lady Elżbiety Howard, córki Tomasza Howarda, 2. księcia Norfolk. Małżeństwo zakończyło się rozwodem 17 maja 1536 r. Henryk miał z Anną 2 synów i córkę: Elżbieta I (7 września 1533 – 24 marca 1603), królowa Anglii Henryk (1534), istnienie niepewne Edward (ur. i zm. 29 stycznia 1536) 30 maja 1536 r. Henryk poślubił lady Jane Seymour (1507/1508 – 24 października 1537), córkę sir Johna Seymoura i Margaret Wenthworth. Henryk miał z Jane jednego syna: Edward VI (12 października 1537 – 6 lipca 1553), król Anglii 6 czerwca 1540 r. Henryk poślubił w Greenwich Annę z Kleve (22 września 1515 – 16 lipca 1557), córkę Jana III księcia Kleve i Marii, córki Wilhelma VIII, księcia Jülich-Berg. Małżeństwo pozostało bezdzietne i zakończyło się rozwodem 9 lipca 1540 r. 28 lipca 1540 r. Henryk poślubił w Oatlands Katarzynę Howard (1520/1525 – 13 lutego 1542), córkę lorda Edmunda Howarda i Joyce Culpeper. Małżeństwo pozostało bezdzietne i zakończyło się rozwodem. 12 lipca 1543 r. Henryk poślubił Hampton Court Katarzynę Parr (ok. 1512 – 7 września 1548), córkę sir Tomasza Parra i Maud Green. Małżeństwo pozostało bezdzietne. Henryk miał również co najmniej jednego syna ze związku pozamałżeńskiego. Z Elisabeth Blount: Henryk FitzRoy (15 czerwca 1519 – 18 czerwca 1536), książę Richmond i Somerset idem rurzowy czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego juz zyczenia? nie mam prezentow dla siebie😭 beznadzieja... chcem niespodzianke ale pewnie dupa z tego... co zielonego wodorostowego to bylo? ja tez chcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz Elldiska do podwójnego sklepu przyjechać, tam wodorosty sprzedajom, różniste nawet rurzowe ;) Czemu nie masz kamerki? bym Ci pokazała :P Flowce pokazałam :P a czemu pytałaś mnie o p. Wiśniewskiego? (tego od książek) Kolorowy mnie interesuje tylko na scenie i lubiem jego teksty piosenek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TaNIG\\CZACZ PISSZ W SKR, ALBO PO LUDZKU STRASZNIE ROZCIAGASZ. cHYBA NIE jESTES ROZWLECZONA TORBA:d LUBIE CIEBIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×