Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witamy o poranku!!! Elldiska muszem napisać (pewnie o tym wiesz), że jesteś niezwykle utalentowana :D Z wielkim zainteresowaniem sobie pooglądałyśmy!!! Już nie zdążyłam wczoraj zapytać: jak siem sypia z szefem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/ kurcze jak sie sklonowalam?? nie ogladalam fotek ktore wyslalam:D 2/z szefem siem sypia rewelacyjnie dlatego go jeszcze nie oskarzylam, nie poslalam w diably itd 3/ praca fizyczna wykonana 4/ no pewnie ze jestem utalentowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siem uśmiałam :D Dobrze, że mam Tusia, bo Duży ma okna bez klamek, a Przystojny śpi :P Wiecie fajnie mieć takom rodzinkę: siostrę, która wczoraj w sukni z ciulu balowej wyglądała tak olśniewajaco, że siem chowajom wszystkie gwiazdy w strojach od wyśmienitych kreatoruf mody, personel, który udaje, że siem zna zna na polewkach i oczywiście faceta, ktoremu nikt nie kupi takich super dzinuf jak ja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja - Tańcząca Wśród Anansów
Elldisko dlaczego wsadzone wygląda dziwnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ranka jestem nietomna zabrakło a hahaha Późnom nockom oglądałyśmy z Flowkom ostatni odcinek Magdy Mizianej i powiem Wam, że czujem niedosyt zakończenia...oczywiście zara przedstawiłam Flowce swojom koncepcje scenariusza...była jak siem domySlacie o wiele ciekawsza niż to co zobaczycie na ekranie! Elldiska jak chcesz jakoweś seriale daj cynka...wyślem Ci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojej drogiej żony: W ubiegłym roku miałem zamiar kochać się z Tobą 365 razy. Udało mi się 36, czyli przeciętnie, co 10 dni. Oto lista, dlaczego nie udało mi się częściej: -54 razy prześcieradła były czyste, -17 razy było już zbyt późno, -49 razy byłaś zbyt zmęczona, -20 razy było za gorąco, -15 razy udawałaś, że śpisz, -22 razy bolała cię głowa, -17 razy bałaś się, że obudzisz dziecko, -16 razy byłaś zbyt obolała, -12 razy był niewłaściwy okres w miesiącu, -19 razy musiałaś wcześnie wstać, -9 razy nie miałaś nastroju, -7 razy byłaś zbyt poparzona od słońca, -6 razy oglądałaś do późna telewizje, -5 razy miałaś nową fryzurę i nie chciałaś jej potargać, -3 razy mówiłaś, że sąsiedzi nas usłyszą, -9 razy mówiłaś, że twoja matka nas usłyszy. Te 36 razy, które się udały, nie były satysfakcjonujące, ponieważ: -6 razy byłaś bierna i po prostu leżałaś, -8 razy przypomniałaś mi o dziurze w suficie, -4 razy poganiałaś mnie, -7 razy musiałem cię obudzić i powiedzieć, że już skończyłem. Do mojego drogiego męża: Myślę, że trochę przekręciłeś przyczyny, z powodu, których nie zrobiłeś tego częściej: -5 razy wróciłeś do domu pijany i próbowałeś pieprzyć się z kotem, -36 razy w ogóle nie wróciłeś do domu na noc, -21 razy nie byłeś w stanie, -33 razy przyszedłeś zbyt wcześnie, -19 razy zrobił się miękki zanim wszedł, -38 razy pracowałeś do późna, -10 razy złapał cię skurcz w palce, -29 razy musiałeś wcześnie wstać, bo szedłeś grać w golfa, -2 razy biłeś się i ktoś cię kopnął w jaja, -4 razy zaciął się tobie zamek w spodniach, -3 razy byłeś przeziębiony i miałeś katar, -2 razy miałeś drzazgę w palcu, -20 razy straciłeś nastrój, myśląc o tym cały dzień, -6 razy przyszedłeś w brudnej piżamie, -98 razy byłeś zbyt zajęty oglądając mecze piłki nożnej i inne Wtedy, kiedy się Tobie udało, powodem, dla którego leżałam i byłam bierna był fakt, że nie widziałeś dokładnie gdzie leżę i pieprzyłeś prześcieradło... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... jestem w domu ! Ale musiałam z Jackiem pozbawiać świat bo TWA mi apetutu narobiła a ostatnie odcinki kazała w domu zobaczyć ! :D Jasne, że się oderwać nie mogłam ... ostatni smutny zostawiłam sobie na dobranoc ! W międzyczasie kiedy mnie nie było synuś cos tam robił z kompem i nie mam gadulca ! Instaluję na nowo ! :D Acha ! Pan Sok spisał się jak prawdziwy men ... chyba go sobie zatrzymam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada bo wczoraj umyłam bryke wsadzone wyglada dziwnie bo śnieżone jest - jedyne w Polsce chyba seriale... zostalam doceniona... trza poniesc konsekwencje... odwoluje zycie towarzysko-rozrywkowe na rok do przodu:O sie ide łorkoholizować - jedyny czas na rozliczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zdążyłam, żeby powiedzieć, że siem stęskniłam i witam serdecznie o poranku! Elldiska ja też zrobiem jutro dwa śnieżone!:P Piękna Ty siem chcesz lenić po lenistwie u TWA czy po wygibusach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerny komp sie ze mna dżaźni... chyba rzuce robote:P lenistwo jest dobre dla urody🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego panny sa szczuplejsze od mezatek? -bo panna przychodzi do domu, patrzy do lodowki i idzie do lozka, a mezatka przychodzi do domu, patrzy, co ma w lozku i idzie do lodowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenistwo jest naszym największym wrogiem. Osoba leniwa niczego nie osiągnie. Osoba aktywna, która pracuje dla osiągnięcia swojego celu, może osiągnąć wszystko. Kiedy będziesz miał motywację i cel, lenistwo cię opuści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARAN Wygrasz w totka trzy i pół miliarda. Bardzo, ale to bardzo ucieszy to bliską Ci osobę, która odziedziczy te pieniądze, jako że ty dostaniesz zawału zaraz po losowaniu. BYK Awansujesz w pracy. Od tej chwili będziesz tak ciężko pracować, że zorientujesz się o co tak właściwie chodzi w życiu dopiero wtedy, kiedy już będzie za późno. Nie przejmuj się, twoi szefowie zarobią na tobie pieniądze i pełni wdzięczności będą Ci przysyłali z Florydy kartki z pozdrowieniami. BLIZNIĘTA W tym miesiącu zakocha się w Tobie osoba o jakiej tylko marzą inni. Kiedy zdecydujesz się już z nią zostać i spalisz za sobą wszystkie mosty okaże się, ze ta zjawa jest, niestety, bezdennie głupia i na dodatek nie sposób jej się teraz pozbyć. RAK Doskonały czas na założenie własnego interesu. Raki właśnie teraz są pod wpływem szczęśliwej gwiazdy. Warto pożyczyć z banku dziesięć miliardów i zainwestować je. W przyszłym miesiącu natomiast kłopoty finansowe - bank poprosi o spłatę odsetek. LEW Lew, królewskie zwierze, powinien bardzo poważnie zastanowić się nad karierą polityczną. Wybory prezydenckie to dla niego ogromna szansa. Niech wiec nie zwlekając zacznie przygotowywać się do tej roli poprzez grzebanie w brudach, kłamanie osobom najbliższym i to koniecznie w żywe oczy, okopywanie znajomych rencistów i emerytów, obrzucanie błotem sąsiadów, naciąganie na pieniądze rodziny, i kiedy będą mu pluli w twarz niech odpowie, ze to deszcz pada. PANNA Dla osób spod tego znaku spokojny miesiąc - tak jak poprzedni i tak jak następny. Trochę emocji pod koniec marca, kiedy uświadomią sobie, że najbliższa zmiana w ich życiu, to emerytura i to bez względu na lata, jakie im jeszcze do niej zostały. WAGA Chyba powinna ucieszyć Cię wiadomość, że rodzina nareszcie doceni Twe wysiłki. W konsekwencji ich przejrzenia na oczy, w ciągu tygodnia, zostaniesz sam, jak palec. SKORPION Wreszcie upragniony, luksusowy samochód stanie się Twoją własnością. Wszyscy znajomi popękają z zazdrości! Ale pamiętaj, abyś w trakcie pilnowania go przywiązał się łańcuchem do koła na wypadek zaśnięcia. Bądź też przezorny i kup broń, bo mafia potrafi być teraz bardzo brutalna. STRZELEC Tak długo oczekiwany wyjazd na wczasy wreszcie się urealni. Pojedziesz tam, gdzie zawsze chciałeś. Po powrocie pamiętaj, żeby robić zakupy tuz przed zamknięciem sklepu, bo wtedy czerstwy chleb jest przeceniany. KOZIOROZEC Wiele miłych wizyt. Każdego dnia odwiedzi Cię ktoś z dobrych znajomych. Nawet pieniędzy nie będziesz musiał wydawać, bo goście przychodzą z własnym alkoholem i zakąskami. Pod koniec miesiąca poproś lekarza, żeby Esperal wszył ci w pośladek, a nie pod pachą - pod pachą strasznie uwiera. WODNIK Przejdziesz metamorfozę. Bliska już wiosna całkowicie Cię odmieni - zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Patrząc rano w lustro nie krzycz za głośno: \"Tato, a co ty robisz w mojej łazience!\", bo obudzisz rodzinę i ona też zacznie krzyczeć. RYBY Wreszcie uwolnisz się od problemu, jaki towarzyszy Ci już od dłuższego czasu. Dlatego lepiej, żebyś już teraz zaczął uczyć się grypsery. Przypomnij swojemu obrońcy, aby wyraźnie podkreślał, że uwalniałeś się od problemu w afekcie i będąc chwilowo niepoczytalnym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×