Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

JA siem cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [TWA skacze pod sufit] Nie bedęm musiała na Ciebie marnować moich cennych minut! :P bo od wczoraj mam tokom jednom VIP-kę i tyż ma miły głosik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawał: Jak Królewna Śnieżka podzieli jabłko między 7 krasnoludków? Sama zje i wszystkim da. Kto kce napić siem dziś kwaki ze mną? WOW!!!!!!!!!!!!!!!!! na święta otwieram Davidoffa i będem siem delektować, smakiem i aromatem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat z pewnego posta ...wyobraźcie sobie że wasza rzeczywistosc jest szara jak papier toaletowy, nie ma wokół was przyjaciół, nie macie tak naprawde gdzie wyjsc wieczorem , drecza was lęki i niepokoje z powodu własnej przeciętnosci i nieciekawości.. jak nie oprzec sie pokusie by nie zaistniec chocby wirtualnie, jako osobowosc na forum...? czestotliwosc pojawiania sie niektórych czarnych nicków jest przerazajaca.. pamietajmy że wiekszośc z tych osób kryje sie pod kilkoma takimi nickami, plus nicki pomarańczowe pod którymi mozna sie wcielić w kogos innego, oderwac się na chwile od siebie, zabłysnac na nowo.. tworzenie osobowosci wirtualnej jest ucieczka od samego siebie, jest wyrazem lęków, niepokoju, poczucia niepewnosci.. heh i co o tym myslicie? Torebki Jakoś nigdy nie pomyślałam, żeby stworzyć inną [...tu moje imie] po to tylko, żeby zaistnieć na Cafe...jako fantastyczna osoba i ze swoim różnorodnym amplua ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Bzyknął mnie ten drań na imprze i poszedł w pizdu ... Dzisiaj idzie siem posikać ze śmiechu ze szczerej głupoty czy głupiej szczerości :( Nie ma to jak stosunek z mopem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kafe mam trzy osobowosci;) jedna tu, jedna gdzie indziej i jedna jak mam ochote cos powiedziec zeby nikt nie wiedzial ze to ja;) ale bez przesady;) i tak wszyscy co mnie znaja wiedza ze to ja;) nie mam czas na stosunek z mopem, bossem i niczym/nikim innym... wyjelam dziecko z blota, oplukalam, jade na wizytacje dawnego przedszkola - nawet juz wczoraj zawiozlam im snieg;) a niech maluchy wiedza co to;) nocna impreza okazala sie sukcesem [z dumy peka] a ja zyje na red bullu:O i ciagle domowej choinki nie mam:O za to kupilam piekne czerwone piora do niej;) do jutra laski a ja tez mam nowa vipke i bede musiala przed swietami kolowac do niej;) w razie czego przypomniec ze mam kolowac, albo inaczej - ze juz swieta;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja se pamientam tylko boli mnie moj pieniondz z kieszeni....bo mi tak tupta i ucieka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A serwetkuf z owockuf ? całe pudełka po czekoladkach miałam -właśnie na wymianę!!! jak masz dużo potem brylujesz Monia, bo wszyscy do ciebie przychodzom siem mieniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale było fajne ruchanie...Moniałkowi siem czas skończył :P No już Laski ustosunkować siem do ważnych poważnych tematuf Pani Prezes :P Moniałka zostaw te śmierdziele, bo przyjdzie Ci do nocnego lecieć!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałkowi czas sie nie skonczył - to pomówienie ...jak w LPR czy PIS-ie prawie.... :O Moniałka się do gry nie dopuściło, jak w PO prawie :D czyli Moniałek z góry przegrany.... Z góry.... zaznaczam!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo se politykujemy albo se rżniemy...sie rżniemy...tego tam :O :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna sie rżnąć nie ma jak, druga sie upiła chyba ... :O :O \"I co ja robie tu? Co Ty tutaj robisz???....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×