Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Reguły zachowania się na dworze monarchy mówiom, że trza ceremoniaŁ... wypełnić...to ja siem popsikałam GB i idem na audiencje w lumpowo-futrowym dzierganym do QUEEN ;) ELLDISKA czekam na relacjem z opchduf Święta w W1:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska nic ze żadnego święta nie widziała, zajęta jest i to nie tym fajnym o h-fujach tylko tym niefajnych z h-fujem:O ale się urwałam wcześniej:) bo ktoś jutro musi walczyć reszcie co to musi z wyżej wspomnianym współpracować bardzo wspólczuję;) a co między ch a d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.horoskopy.aliano.pl/index.php?op=lovetester no patrzymy co kto chleje: BARAN Jego drinki powinny być ostre, płonąć purpurą, bo ten kolor dodaje ognia jemu a temperamentu jej. Baran pije wszystko co pali w gardle (może być doprawione pieprzem lub tabasco) choć zwykle po takich ekscesach męczy go kac. BYK Zawsze chwyta za największą szklankę i lubi wszystko co ma smak słodko-kwaśny. BLIŹNIĘTA Ich ulubione drinki mają lekki smak mięty. Na ogół jednak jest im obojętne co piją, byle dużo, bo wciąż czują pragnienie. RAK Najchętniej piłby napoje w srebrno-mlecznych kolorach, z wielkiego pucharu. Wie jednak, że ma słaby żołądek, więc z żalem sięga po delikatny kieliszek z czymś gorzkawym w smaku,np. z orzechówką. LEW Najbardziej lubi szampana, białe wina, piwo, i soki o złotej barwie. PANNA Pija jedynie najbardziej szalone mikstury, rzadko i niezbyt chętnie - czyste trunki. WAGA Napój dla niej musi pieścić przede wszystkim oko, potem powonienie, dopiero na końcu zmysł , bo Waga to estetka. Każdy procent alkoholu powinna rozcieńczyć litrem czegoś bezprocentowego, bo ma słabe nerki. SKORPION Pija czyste, mocne alkohole, a jeśli koktajle, to przyrządza je sobie sam. STRZELEC Lubi gorące drinki albo takie które pieką w język. KOZIOROŻEC Najchętniej pija alkohole białe lub brązowo - złociste, jak whiski - w smaku gorzkie, kwaśne i mocne. WODNIK Uwielbia oryginalne francuskie szampany, którymi się upija i soki z egzotycznych owoców zmieszane z kropelką czystej. RYBY To co piją ma mieć smak gorzkawy lub słonawy i łagodnie rozchodzić się na języku lub pienić się jak szampan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako znawczyni dobrych obyczajuf informujem: nie ma żadnego święta z którego siem można pochichrać :P W końcu idem lezeć, caly dzień o tym marzyłam ale spać nie będem bo żebra dochodzom;) CUBA!!!! TARIRARARA CUBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podejmuję kolejną próbę wyjazdu na nadmorze;) ma być wichura więc chyba zostanie mi siedzieć z szampanem w ręku i patrzeć jak się upija mój skorpion mocnych łyski:P i do tego łeb mnie napier..... ne ten rodzaj bólu seks nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna siła mnie nie wyciągnie z czterech ścian dzisiaj...bo zajmuje siem introspekcjom...rozważajonc czy introjekcja jest mi potrzebna czy nie? bo ta sądzem, że introcepcja w ogóle nie wchodzi w grem ;) heh intromisja już za mnom :D Aha jeszcze zaprząta moje myśli triskaidekafobia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas pogoda jak do tej pory znośna gdy wreście przestanie wiać to bedzie idealne \"zimowe popołudnie ;) Anomalia pełną gębą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA stwierdzam,że horoskop jak najbardziej trafny zarówno mój jak i tego co z dużej szklanki pija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś głupi ten czes dla mnie... Nie moge juz się doczekac prawdziwej wiosny, własnych nowiuśkich 4 scian a w nich wielu gości :D Kto się pisze na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jetes już dawno zapisana :D OK jak dla mnie mozesz być zameldowana poprzez zasiedzenie ale trzeba bedzie kompa dokupic byscie sie z ROBALEM nie pozabijali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego jak czego ale kompuf ci u mnie dostatek ;) Ło matko parófkuf bym siem wreszcie najadła i rypkuf i grzypkuf!!! I wymoczyła p+p ...;) Robalowaaa u Ciebie jest wszystko czego potrzebujem:D [ hahaha TWA jedynie nie potrzebuje Robali]:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super imprez nam sie szykuje :D narescie jakieś babskie towarzystwo bede miała na żywo a ROBAL złagodnieje jak zobaczy tyle fajnych babków i napewno nie bedzie sie narażał... Wrazie czego nad wode go wywieziemy z wędką bedzie łowił rypki na kolacyjke. Hip Hip...HURAaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parówków i Ci nakupuje TWA czekoladów studenckich a nawet trunków Twoich ulubionych... MB dla PIĘKNEJ tysz bedzie... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERA Z INNEJ BECZKI zobaczymy czy majom gust czy nie? ;) BARANY cenią sobie przede wszystkim wygodę i funkcjonalność Barany występują w dwóch wersjach; zwykłej i odświętnej. W codziennym życiu Barany cenią sobie przede wszystkim wygodę i funkcjonalność, często więc decydują się na styl sportowy, swobodny, nie krępujący ruchów. Lubią spodnie, buty raczej na płaskim obcasie, do tego marynarka, żakiet, sportowa bluzka. Jeśli ozdoby, to niedużo, ale wyraźnie rzucające się w oczy, np. jeden duży wisior o geometrycznych kształtach, zegarek z ciekawą bransoletką itd. Barany ciągle się spieszą, więc często rano zakładają na siebie co popadnie i wybiegają z domu. Dopiero w pracy mogą zauważyć, że buty trochę przykurzone, w rajstopach poszło oczko - ale specjalnie się tym nie przejmują. Jednak od czasu do czasu (np. na randkę albo imprezę) Baran lubi zrobić się bóstwo. Wtedy będzie chciał wyglądać seksy: założy szpilki (jakoś się przemęczy!), mini albo bardzo obcisłe spodnie (jeśli figura mu na to pozwala, a jest dość samokrytyczny), pokaże dekolt. Kolory Barany lubią zdecydowane, wyraziste. Nie boją się np. czerwieni, ale z tym kolorem powinny uważać, gdyż wzmaga on agresję i złość, których temu znakowi i tak nie brakuje... Perfumy: bardzo świeże, energetyzujące, pobudzające, w stylu sportowym albo uniseks. BYK to znak, który musi być dobrze i modnie ubrany Gra tylko idzie o to, jakim kosztem to osiągnie, gdyż nie lubi wydawać więcej pieniędzy niż to konieczne. Ale jednocześnie nie znosi tandety, ceni sobie rzeczy w dobrym gatunku, chętnie z metką uznanej firmy. Dlatego Byki to najwierniejsze klientki wszelkich wyprzedaży, na których można kupić za pół ceny całkiem niezłe ciuchy. Potrafią godzinami ekscytować się takimi zdobyczami, dla nich są to prawdziwe myśliwskie trofea! Panie spod tego znaku preferują styl kobiecy, romantyczny, zwiewny; lubią koronki, falbanki, miękkie, opływowe tkaniny, buty na obcasie, kapelusze, latem koniecznie modne okulary. W tym znaku znajdziemy wiele bizneswoman - te ubierają się z mniejszą kokieterią, stylizują się na kobiety sukcesu, podkreślają solidność i profesjonalizm, ale jak ognia unikają męskich garniturów i uniformów. To kobiety w każdym calu! Z obowiązującej aktualnie mody potrafią wybrać to, w czym będzie im dobrze. Umieją podkreślić swoja urodę i zalety figury ubraniem oraz makijażem. Lubią błyskotki, najchętniej z tradycyjnych i tych nie najtańszych surowców, jak złoto, srebro. Kochają kamienie szlachetne! Uwielbiają także perfumy: wybierają zapachy kwiatowe, romantyczne, zmysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAKI lubią ubrać się tak, żeby dobrze wyglądać, ale żeby nie zwracać na siebie uwagi Raki to osoby ostrożne, ceniące sobie poczucie bezpieczeństwa, więc lubią ubrać się tak, żeby dobrze wyglądać, ale żeby nie zwracać na siebie uwagi. Preferują bezpieczne, klasyczne fasony, sprawdzone zestawienia kolorystyczne. Niechętnie eksperymentują, a nawet mają skłonność do pewnego wstecznictwa: dopiero kiedy dana rzecz właśnie wychodzi z mody, Rak nagle się nią zachwyci i będzie nosił przez następne pięć lat. We wczesnej młodości Raczyce są zwykle szczupłe, zwinne i pełne dziewczęcego wdzięku, czego nie wahają się podkreślić nieco śmielszym strojem. Ale kiedy wabik spełni swoja rolę i założą rodzinę, muszą zwrócić uwagę na to, aby nie wpaść w pułapkę chodzenia cały dzień po domu w wyciągniętym dresie. W późniejszym wielu mają skłonność do tycia, ale raczej bywają pulchne niż grube i zbędne kilogramy noszą z wdziękiem. Raki chodzą raczej wolno i potrafią nosić wysokie obcasy, ale nie robią tego codziennie. Tylko na większe wyjścia. Biżuteria - najchętniej rodzinna, pamiątkowa brosza po babci, pierścionek zaręczynowy mamy itd. Raki są bardzo kapryśne. Ich strój zależy silnie od ich aktualnego humoru: raz więc wyglądają jak spod igły, innym razem - jakby dopiero wyszły z łóżka... Lubią zapachy tajemnicze, ciężkie, jakby duszne, intrygujące.. WODNIKI są odważne, cenią sobie oryginalność, lubią wyróżnić się z tłumu, nie znoszą sztampy i rutyny Od jakości ubioru ważniejsze jest to, żeby rzecz była niebanalna, żeby nie nosiły tego wszystkie koleżanki. Często są w awangardzie: to one pierwsze kupują sobie najnowsze propozycje kreatorów mody, które po jakimś czasie wszyscy zaczynają nosić, ale wtedy one już chcą czegoś nowego. Zdarza im się wyprzedzać modę: wyczuwają co będzie się nosić w przyszłym sezonie. Mają różne źródła pozyskiwania ciuchów: to może być równie dobrze najdroższy butik, jak i szmateks, stragan z używanymi rzeczami albo wyprzedaże za granicą. One potrafią wypatrzyć tam prawdziwe skarby, potrafią zestawiać ze sobą rzeczy z różnych stylów, tak że na nich to wszystko świetnie ze sobą gra. Są indywidualistami, ich styl można poznać, choć wcale nie musi być tak, że inni oglądają się za nimi na ulicy. Cenią sobie nowoczesną, artystyczną biżuterię z galerii, ale potrafią też zakochać się w kolczykach, które zrobiła dla nich koleżanka-amatorka. W uszach zamiast kolczyków często mają słuchawki od odtwarzaczy, a na szyi zamiast korali noszą smycz na klucze lub komórkę. Mile widziany dyskretny tatuaż. Perfumy: zapachy ożywcze, świeże, dla kobiet aktywnych, nowoczesnych, żyjących szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądajonc cudownie w rozciągnietym dresie i kichawom czerwonom, idem pogrzać siem z futrzakiem, jednocześnie popatrzem jak siem miłujom kochankowie roku tygrysa :D Ciekawam czego dokona nadmorzem nasza fenomenalna Elldiska? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 ja już wyję mnie boss nie puści😭 no taki już mój los.... się połącze z Wami na parapetówie telepatycznie;) albo pocztą pantoflową doślę czekoladki i wazon:D aha, zanim będzie o mnie: lubię kolor niebieski,niebieski i niebieski:D do tego wsio co modne nie jest mi obce [owczy pęd za tłumem - niestety;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×