Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

hahaha właśnie teraz się okazało że tak szybko chciałam napisać zanim przeczytam że nie doczytałam że o mnie też bylo:D no dużo by się zgadzało z wyjątkiem tego że jednak na szyi korale a w uszach kolczyki:D słuchawek to ciągle zapominam a komóre mam taką że szyja by mi się urwała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a nad morzem będę machać nogom:P bo chyba tyle we wiatrze można robić:P a jak osiągnę coś więcej to zrobię zdjęcia:D i jeśli będę pamiętać w którym miejscu komputera je utknę to nawet wyślę do Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monologu ciąg dalszy:D właśnie coś walnęło na podjeździe dobrze że wszystkiego jeżdżącego się pozbyłam:D 11 lat temu jak się wprowadzałam do tego domu postawiłam sobie coś co miało robić za podpórkę pod bluszcz, powojnik lub coś nigdy żaden kwiat na tym nie rósł właśnie się rozpadło:D a jeszcze nie wieje:D aż się boję wyjeżdżać... idę swoje myśli odpukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska wezmiesz bossa pod pache i razem przyjedziecie jak sie nie puszczace ;) Pojedzie z ROBALEM ne rybki cosik mocniejszego ze sobą zabiorą i nie zginą a my... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjecie kobitki ? Pogoda daje czadu....! U nas burza w nocy była porządna alarmy samochodowe wyły do rana z małymi przerwami. TWA słyszałam,że huragan zawitał do Wrocka jak tam u Ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! kłamałam! jest net! Big Boss pożyczył i za to też go kochamy:D ja musiałam zajrzeć czy cali zdrowi jesteście! u mnie... cisza! nie ma wiatru a przynajmniej nie taki jak u Was, zupełnie zwyczajnie wieje i się wszystko stawia zgodnie z planem:D wczoraj też nie wiało w nocy też nic specjalnego.... nie ma machania nóżką😭 a mogło być tak fajnie:D jutro nie wiem czy się pokażę bo mogą mocniej pogonić do roboty trzymcie się i się nie dać wiatrom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×