Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość TWA Torba i Laska
20 milionuf rozwiało sie jak bańka mydlana... śliczna tenczowa ale chwilowa...dalej jesteśmy ubogie ale za to jak bardzo bogate bo mamy SIEBIE I kafkę!!!! prawda Flowka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam ze 17.03 to Twoje świeto TWA? bo to zielone swieto 🌻 przyjmiecie minie? stawiam velvetkie \\_/ \\_/ \\_/ \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończyło się moje popołudnie wśród czerwonych latarni ! Chyba było widać jak się świeciły w W i W1 i na Mazurach no i oczywiście w G !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy stoliczku pijonc kawkem TWA skarży się swojej Flowce: - Już mnie nie bawią rozmowy z mężem... - Dlaczego? - Co ciekawego może powiedzieć człowiek, który nigdy, w żadnej sprawie nie ma racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam owiana aromatem kafki! Flowka ciołkowatość to cecha wrodzona, brak szóstej klepki też, zastanawiam się czy kiedyś pragnienie wyrwania się z tego marazmu, pragnienie odnalezienia jednak jakiegoś celu, który byłby w stanie przydać barw monotonnemu życiu, zacznie mu towarzyszyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D❤️Z😘I❤️Ę😘K❤️U😘J❤️E😘 no to napijmy się kafy w pełnym składzie, z mlikiem elldiska--> podoba mi sie ten srebrny co był niebieski a ma byc błękitny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaMija 👄 Elldiska mi siem podoba każdy, który stworzony jest przez Ciebie ;) [dzień bez wielbienia _KL_ jest straconym dniem] Idem do P, żeby zapisać siem do N i G i ten ostatni zapisze mi 3pP i bendem miła dlaWas jak zawsze(takie to ma działanie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wchodzem ...wychodzem...myjem rence...wodem zakrencem i jusz siem wiencej nie krencem ;) terminy dali takie jak chciałam to co bendem siem narazać na miliony zarazkuf :( P jest na podwórku...a ja jezden szybka...bo kafkem gorancom na biurku zostawiłam! Tusio nie tusia - laptop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ty się nie pałętaj nie wiadomo gdzie... :O Tu masz miejsce....i to nawet Preziskowej!!! Powrót już!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA musisz częsciej uciekać to moniał nie będzie tylko machać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×