Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

oświadczam że moje smsowe oświadczenie do Prezeski było nieprawdziwe:D oddali mi L do K:D to okazalo sie byc jednodniową niedyspozycją neta:D i jakbym za namową prezeski zrobila aferke to bym czekala dwa tygodnie;) a tak z braku czasu oddali mi co moje sami:D ps. lakier na limuzyne juz wybieram prezeska jaka zielen Cie najbardziej interesuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zrobilam sie na ciemny braz /i tak wszyscy mowia ze czarne;) / no bo co... ja nie potrafie?? do fryzjera isc?? nie lubie, nie cierpie, nienawidze!! i teraz mam obwodke dodatkowa na łbie:P mam nadzieje ze sie to zmyje:D:D:D:D:D no widac Prezeska dzis duzo litosci ma dla h-fuja i jego inteligencji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remontują ulice pod moim domem:O od rana korek, hałas i smród asfaltu:O zwiewam do lasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak od dzisiaj duży bendzie 2 wiencej pamientał i 2 razy wiecej pomieści filmuf!!! wieczorem pokazywanie!!!! efektuf :D _KL_ skond wiedziałam, że to tylko chwiluwka... dlatego molestowalam o interwencje...bo jakby mam przyszło bez Luksusu żyć na kafce? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie wiedzial ze chwilunka:D shit:O zamiast sie wylegiwac na sloncu to latalam od przychodni do przychodni w poszukiwaniu stomatologa ktory powie ze malej pijawce odpadla plomba a nie kawalek jedynki stalej😠 znalazlam lekarke ktora sie nade mna zlitowala /najpierw recepcjonistka ktora przeciez mogla powiedziec nie i koniec;) /i to w klinice na ktorej psy wieszalam /dwoje lekarzy spierdzielilo jednego zeba Olkowi/ na szczescie to plomba a reszta zeba /ocalala po bliskim spotkaniu z barierka na parkingu zabezpieczajaca przed wjechaniem w szyby/ jest nadal mocną reszta zeba! uff... za 60 zl /koszt dentysty/ humor mi sie poprawil jak po sesji u psychologa /tak sobie przynajmniej wyobrazam/ bo mi kamien z serca sie zwalil , na szczescie nie rąbnął w PKiN:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, bo nawet w stolnicy po 15 trudno znalezc przychodnie ktora moze cos wiecej niz wyrwac:O ide sie spic na kinderbalu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo to trwało to fakt, ale wszystko przez to, że jak TWA sobie cuś wymyśli to pół świata ma zgryz jak to zrobić, gdzie to zrobić i czym to zrobić ? ;) Tyle srupkuf co mam teraz, to w wielkim aucie nie ma, i jeszcze półkem musiałam obniżyć w biurku prezesowskim bo to cudo 5-wiatraczkowe siem nie mieściło...ło matko ale adrenalina komputerowa...muwiem Wam absolutna Momba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończył siem miesionc kociakuf...rozpoczynamy miesionc pisankowy :D 1-7 kwietnia Tydzień Czystości Wód...niech tu nikt nie ma na myśli procentuf...;) 1 kwietnia Prima Aprilis - pozwalam na przyzwoite żarty i dowcipki!!:P Międzynarodowy Dzień Ptaków - Ptaszysko 👄 Światowy Dzień Humoru i Satyry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocena wiatraczkowej przez Flowkem: - tylko u Ciebie może tak być ;) i dalej mowiem Flowce: - mam fajnego kursora - nic nowego - odpowiada Piękna - a nie chcesz wiedzieć jaki - pyta TWA - co jaki? kursor - kursor - w kszałcie czego? - szampana...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWArdy orzech do zgryzenia...
Mężczyzna fiołkami pachnoncy Być może ten dzień obudził małom tęsknote, gdy pewna Pani, popołudniem słonecznym wybrała siem na poszukiwanie fiołkuf. Być może gdyby skierowała swe kroki na rynek w mieście drzew, nie dane jej było by usłyszeć głosu, ani zobaczyć postaci meżczyzny jej marzeń. Kiedy schylona i skupiona by w gąszczu traf i kwiatuf, odnaleźć upragniony kolor, podniosła głowem, ujrzała postać, która zawsze wzbudzała jej dzikie żądze. W tej sekundzie, gdy wymówił jej imię, zawsze ciepło i zdrobniale, uświadomiła sobie Pani, że mineło jusz prawie 17 lat, odkond usłyszała o nim po raz pierwszy...Potem przez wiele lat atrakcyjny ideał był symbolem szczęścia...w marzeniach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×