Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Podsumowujonc dzień...kolejny fajny...słoneczny...i wcale a to wcale nie przychodzom do głowy myśli: a na cholerem to wszystko? Wczoraj podano do stóła pirożki wyśmienite TWA...dzisiaj rzórek TWA - prezesowski ale to wszystko swoim ASEM przebiła Flowka...serwujonc wikwintnie rewelacyjnom zapiekankę...sam widok powodował, że kichy krencały mi siem w spiralkowy łańcuszek..zjadłam dwa talerze i jeszcze nie mam dość..ale trzeba zachować pozory, żem nie żarłok ;) CC z mineralnom i cypitrynkom..schłodzone i mieszane nie wstrzonsane z aromatem orange...na goroncy wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem jest dzisiaj...doświadczyłyśmy na własne uszy ...Flowka miała okazje...wielkie miasto zobaczyć lajf i doszła do wniosku, że najlepiej jej wśród wodorostuf na łososiowej ;) ale zakup, który poczyniła bendzie jej Wrocek przypominał ochohoho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie hałasu... zgubiłam telefon... albo ktoś mi pomógł go zgubić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gosci, tj bede miec za minute bo dzwonili ze jada a chcialam Wam poopowiadac o tym co trzeba zrobic zeby sie czuc bardziej kobieca... hahahha, odebralam B na H wraz z R na P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja czuję się bardziej atrakcyjna w spodniach ...szczególnie kiedy majom koronki...zameczki...rozporki...a wczoraj zmierzyłam takie efektowne szpile-obcas 10 cm - oczywiście - złote zcekinami a potem jeszcze jedne jeszcze wyższe i wreszcie popatrzyłam na Flowkem z góry...:D a dzisiaj robiem za wynoszaczkem butelkuf, bo tylko znoszom i chołodzom i pijom ;) że jest goronco to mało powiedziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWArdy orzech do zgryzenia...
26 kwietnia Dzień Drogowca i Transportowca ... _KL_ czy droga wjazdowa do Twojego obejścia uporzondkowana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWArdy orzech do zgryzenia...
tylko jeden redsik a jusz zapominam jak siem nazywam:P idem pokonwersować z Godem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że pojechałam do wrocka a tu ... chyba wylądowałam na Karaibach ! :D Gorąco !!!!! No to się opalam coby potem mówili, że jestem rozpalona ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłamy \"francuski \" pocałunek...przyniesie go francuski łoncznik..niosonc fracuskom potrawem...z udkiem z naszej lodufki...majonc francuski manicure...dwie kochanice francuza polecajom francuskie wino i sery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwA - mamjedno oko zielone
witam o poranku!!! Słońce rozgrzewa...kwiatuszki na tarasie pchajom siem do gury...bzy wieczorami kwitmon a lada moment swe pienkno ukażom kasztanowce...:D Breakfast sobotni składał siem z królewskiej sałatki z ananasem i kafki Pana D...i chrupioncych bułeczek, po które poszła Flowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×