Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Muszem siem ruszyć, bo muszem kupić ptaszysko...porozcinać i zrobić 4 dewolaje...mam ochotem ;) Muszem siem ruszyć, bo słoneczko świeci trzeba o tej porze roku dórzo spacerować, majonc 4 Łapy u boku, a nóż widelec jakiś prawdziwy men siem trafi ;) Muszem, bo dzisiaj 7 raz dogadzania swemu ciałku, a z tego w życiu nie zrezygnujem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nius trzynastkowy Do grona pracusiuf kafkowych dołonczyła Robalowaaa ;) apartamento już lada dzień, co oznacza, że TWA jak latem do Robaluf pojedzie bendzie siem pławić w luksusach: ponieważ komnata w której zamieszka...ma okno wychodzące na park :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elldiska nie ma czego rwac na P:P piątek trzynastego mi nie straszny - nie wychodze z łóżka może sie dom nie zawali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila oddechu...polewka rosołowa w toku... mogem pisać o nowoczesnych plenerufkach Przystojniakowatych ;) wienc uległy przesunienciu do tyłu bo wiata służy teraz do celuf do jakich jom postawiono czyli ludziki przyjeżdzajom i odjeżdżajom... konsumpcja % odbywa siem tera pod drzewem z racji tego, że jest to czas patrzenia na mlecze kwitnonce na trawnikach;) i tak stoi trzech...pijom samogona?...jako że brak półki to jeden trzyma trzy kubki plastikowe po wcześniej wypitej kawie (na pewno nie umyte...ale cóż to szkodzi % dezynfekujom) drugi trzyma 2 flaszki..trzeci w tym czasie je śniadanie powienksze o dodatkowy chlep pod drzewo i tak pokolei...potem muwiom sobie cześć..i uważajom, że urodziny zostały super oblane, bo impra była wyskokowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita znalazła w końcu sweje przeznaczenie ... szkoda. Wienc piszesz TWA, że czeka nas taka impreza plenerowa ? :D Ja siem zgłaszam na ochotnika coby trzymać te flaszki ! Ty chyba te kubki po kafce a Przystojny zakonski ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie lepsze som nasze ognie nad wodom niż te pod drzewem uskuteczniane przez Przystojnego ! :D Miejsce pracy posprzątane - nowe nabytki ssące som świetne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mostly get what i want. Zwykle dostaję, czego chcę. I am usually the tough one, and older one. Zwykle jestem ten twardszy i starszy. I will do something to be remembered. Chcę coś zrobić, żeby zostać zapamiętanym. I am compassionate. Jestem współczujący. I don\'t judge people by the cover. Nie oceniam ludzi po wyglądzie. I help people. Pomagam innym. I dropped out of highscool. Rzuciłem liceum. I am very concentrated in my work. Bardzo skupiam się na swojej pracy. I am flirtagous. Lubię flirtować. My career is my life. Moja kariera jest dla mnie najważniejsza. I am underestimated. Jestem niedoceniany. I will survive through things. Potrafię wiele przeżyć. I will give others a hand in need. Podaję dłoń potrzebującym. I don\'t try to make many enemies. Staram się nie robić sobie wrogów. I\'ll work a lot for one thing. Dużo pracuję na jedną rzecz. I am a family man. Jestem rodzinnym człowiekiem. I am soft, but sometimes i get mad. Jestem łagodny, ale czasem się wkurzam. I take medications. Biorę leki. I am very attracted to the opposite sex. Jestem bardzo atrakcyjny dla płci przeciwnej. I am very intelligent, and wise. Jestem bardzo inteligentny i mądry. I\'m crazy(psychopath). Jestem szalony (psychopatą) I like to give people nicknames. Lubię nadawać innym przezwiska. I sometimes stick up for what\'s right. Potrafię się uprzeć przy tym, co uważam za słuszne. I try to have a lot of friends. Staram się mieć wielu przyjaciół. I have been screwed out of stuff. Czasem zdarza mi się być wykiwanym. I will help others get something even if i don\'t get it. Pomagam innym coś zdobyć nawet jeśli sam nie zdobywam nic. I listen to other\'s advice. Słucham rad innych. I have stolen something. Ukradłem coś. I never use violence as a solution. Nigdy nie używam przemocy jako rozwiązania problemu. I deserve what I get. Zasługuję na to co mam. http://quizfarm.com/test.php?q_id=260130&first=yes Flowka masz rób...Mistrz przetłumaczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszłam się po sklepach. Widziałam ładny LSD. Miałam silna wolę i nic nie kupiłam. Porządki zrobione. Chińskie zrobione. Czas tylko dla mnie ... bosko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszłam się po sklepach. Na takie nie patrzem..jeszcze;) podoba mi siem moje pudło. Zobaczymy na ile Ci starczy tej silnej woli? ;) ja w sklepach AGD-RTV dostaje zawału od zawału po zawałe :P Bałagan. Polewka wczorajsza...drugie mrożone... Czas tylko dla mnie ... bosko !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Data 15 kwietnia na stałe weszła do historii by zapisać siem na jej kartach wielkom tragediom... W 1912 roku Na Atlantyku w trakcie swej pierwszej podróży (z Southampton do Nowego Jorku) po zderzeniu z górą lodową zatonął RMS Titanic... muwili, że niezatapialny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tulipany Dzisiaj było tak: Pan tuliłpaniom a Pani tuliłapana...a morze tulipanuf wokół ...wśród nich jeden najpiękniejszy... wygląda zupełnie jak Pani...taki cudny śnieżnobiały...swój czar i powab pokazuje...płatki rozchyla...nęci by siem zbliżyć... zaznać rozkoszy patrzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetna to jest Pani Potter...niezastompiona Rene Z. rozbraja mnie swoimi minami...jak to dobrze, że nie tempi siem jusz staropanieństwa...heh kobieta zawsze jest młoda albo młodo siem czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×