Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

nie chcialo mi sie czytac tego wyzej:P na wyrywki tylko walizki roznia sie zawartoscia!! brud na czystosc! ide cos porobic pozytecznego cos sie ze mna dziwnego porobilo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku !!! Pani _KL_ protestujem ! JAK to Pani siem nie chce czytać wypocin Pani Prezes? tosz Pani Prezes daje z siebie wszystko co w niej najlepsze by siem tu zaprezentować, ukazać uroczej kobiety;) samotnej, zdanej tylko na swój nagi instynkt ;) piękny umysł wytenrza, nie chęndoży tylko siem mitrenża...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że pijem ...(kafkem) to jednak pracujem ! Dziś u mnie robota taśmowa: R wstała, R pościelila, R wyprowadziła 4 Łapy na spacer, R zapisała P do lekarza, R w nocy zrobiła pyszne pulpeciki -15- z pietruszkom i szczypiorkiem, R kończy pastem makrelowom i R musi poznać finał Nexta;) W końcu trzeba coś dać od siebie dla domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo buntowniczy nastroj mam dzis... dlatego mogem:P nie umiem obslugiwac tego kompa 😠musze przejsc jakie szkolenie na obslugiwaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wlasnie pije kawe i zagladam do was abyscie glosowaly na mojego syna,klikajcie w link,dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz pojde na innego kompa i tez klikne:P TWA moj bunt zupelnie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam statek. Pocieszem siem nim do rana.;) Ja siem tysz buntuje, ale ino w duchu bo tej zapory życiowej nie przeskoczem :( Pozaczynałam filmy ...a końcuwki asz trzy tera sobie zafunduje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikajta i za mnie. Od jutra bende bez neta 😭😭 na caaaaały dłuuugi miesiąc przynajmniej....Ratunkuuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc - za wczoraj ! Dzień dobry - za dziś ! Niedźwiedzie odleciały na północ ale zanim to nastąpiło ... było trochę roboty żeby ich wypchnąć ! :D Dziś dla odmiany pijemy B z napojem do rur. Zdecydowanie jednak wolem MB ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam : muszem dzisiaj odbyć stosunek z rórzowym, bo stoi i stoi w polu mojego widzenia a potem zrobić gdzieniegdzie zielone kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×