Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

W wyniku braku frajeruf nasze menu składa siem tylko z pozycji do spożycia...to znaczy do zapchania brzucha...szczególnie Flowkowego bo kto jej potem bendzie gotował jak TWA we Wrocku zostanie...:( _KL_ zamiast rzabuf polewka grzypkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujkonty som tera modne Flowka a Ty do modniś należysz...ile siem naoglondałam Flowki w kreacjach ...szcególnie imieninowa zrobiła furorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _G_o_R_o_N_c_A TWA
_KL_ lubiem Myszkem Miki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) ja tez lubie myszkem m.:D na czym polega odwrocony francuz? wczoraj bylam w zabojczo-fantastycznej wloskiej knajpie!! nareszcie dobre jedzenie:D i dobre wino:D dzis mam zamiar obejrzec pewna pania usmiechnieta, ale nie wiem czy mi sie uda i moze w koncu pojde do sklepu ktory byl nieczynny pierwszego!! cholernie ladny w srodku i z zewnatrz prezeska moja korespondencja do Ciebie kosztuje mnie majatek!!! /wlasnie BB mnie uswiadomil :( - niechcacy mi powiedzial:P i mnie zestresowal:P i teraz bede milczec:P / no i teraz te swieta: czy jak alergii to i alergikow? to wtedy moje swieto:) no i imieniny Marii - czyli mojej mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi ...kiedy już Okazuje siem, że Kryminalny nie tylko orgaznizuje akcje na bandzioruf ale też akcje \"wysokie schody\" dla normalnych białych ludzi :D Zatem najpierw należy przekroczyć bramem Europy i jechać dalej...po drodze postój wśród rododendronuf (kolor do wyboru) -miejsce na ławce pożondane, rezerwacja nie istnieje...najlepiej siem zapisać w kolejce i cierpliwie czekać ;) dygresjom dzisiejszego dnia bendzie stwierdzenie TWA, że baza higieniczna na majówkach to zasikane i zakupkane nasze pienkne lasy, bo najdłużej siem nastałyśmy właśnie do klopuf:( Hitem dnia w stoiskach odpustowych była siekierka zielona za 8 zł z napisem - masz przerombane :D Stairway to Heaven (664) ułożone przez sołtysa to bloki skalne poprzeplatane warkoczem korzeni potenżnego Władcy Drzew...som niesamowitom atrakcjom i spalaczem kalorii pod warunkiem, że nikt na dołe nie ponapycha siem frytkami i szaszłykami ;) Byłam w piekłe z Flowkom, ale za mało grzesznikuf bo leżał śnieg i jednak jestem zgrabna bo przecisnęłam siem przez wszystkie szczeliny ;) Byłam w niebie z Flowkom ale tam nie seksu..więc nogi zaniosły nas do kolebki...po drodze dudlałyśmy wodem jak kulturalne turysty :D Dwie blondynki na szlaku czerwonym to prawdziwa trudność do pokonania :D szczególnie jeśli przekraczajom Bramę Miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Chciałam przetłumaczyć na polski to co wczoraj napisała Prezeska : A więc ... powiedz mi kiedy już ... nowe hasło do używania przez kawowiczki. Wypłynęło zupełnie niespodziewanie i zostało hiciorem dnia ! :D Obejrzałyśmy roślinki różnego rodzaju i koloru. Nastałyśmy się w kolejce do wychodka i z tym widokiem w głowie pojechałyśmy oglądać inne widoki. Wlazłyśmy 664 stopnie w górę na szczyt ! Jedna doszła szybciej a druga wolniej ! :D Z 919 m n.p.m patrzyłyśmy na ludków ! Wszystko to udokumentowane na fotkach ! Więc Góry Stołowe zaliczone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku !!! Kto dłużej dochodzi ma zdecydowanie wiencej przyjemności Flowka ;) _KL_ jestem wdzięczna za to co mam w cudzie...reszta w trakcie kopulacji ;) a to o co pytałaś polega na tym, że białe jest na dole a nie u góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piontkowe wielkie żarcie...pyszne żebereczka i ciongnacy siem po podłodze i do tego firmowe prezesowskie buraczki barowe :D nie myślem, że zostalo mi z /Flowkom ledwo niecałe 50 godzin bo bendem 😭 We Wrocku goroncy upał ;) Flowka pokazuje swoje metrowe w czerwonych paseczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bendzie ostatnia wieczerza z Flowkom ;) wypijemy ostatni kieliszek wina... zjemy 3 pizze...a potem..a właściwie to jusz planujemy co bendzie nastempnom razom...możliwości mnóstwo, za to ciongle za mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po bardzo krótkiej dyskusji jednoznacznie doszłyśmy z Flowkaom do wniosku, że mały czy niemały ale nie można wkładać i wyciongać kiedy siem chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka muwi, że zapomniałam (co u TWA jest zupełnie normalnie tyle ma na głowie) napisać, że ten mały jest zielony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 maja Dzień Strażaka Dzień Hutnika Dzień Kominiarza 5 maja Międzynarodowy Dzień Położnika Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Dzień Leśnika i Drzewiarza (Polska) 6 maja --->Święto Hioba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku !!! plan zrealizowany !!! 1. najadłam siem z Flowkom 2. naspałam siem z Flowkom 3. nafilmowałam siem z Flowkom I na koniec siem doczekałam, że Flowka mnie wyściskała...z a j e b i ś c i e...naprawdę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pół godziny odjedzie ciopong z WG do G.a nim Flowka...opalona i wypoczenta :D I tera powrut do rzeczywistości :( i rozpoczynamy czekanie na nastempnom przyjemność ...tym razem nadmorskom...bo jak mawiamy obie - czekanie na przyjemność jest wienkszom przyjemnościom nisz sama przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×