Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

wydawalo mi sie ze w sobote tu cos wklejalam i nie poszlo:O no nic... sloneczka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku!!! słoneczko jest! goronco mi też!!! chce mi siem spać!!!ale nie mogem bo na gniecenie idem;) _KL_ a co Ty masz na palcu? _KL_ a w tym lesie to momenty były? _KL_a dlaczego majtki w szafie a nie na dupsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch jak w ulu ;) jakie to siem pracowite wszystko zrobiło:P ogłoszenie: szukam samotnych kobiet do wspólnego picia kafki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria-1951
z kim gdzie i kidy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to siem na kafce skończy...bo jusz dzisiaj miałam sen...Flowka jak wracamy z WM i wstempujemy do K i wykupujemy wszyjtkie malie i duzie MB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam spodnie. Nie mogłam siem oprzeć. Dzinsy z indiańskim wzorem. Som za małe, znaczy troszkem za ciasne w pasie. Flowka tysz ma takie. Przypomniałam sobie w sklepie jak zajebiście w nich wyglonda. Jak TWA nie bendzie jeść przez cały tydzień..to w swoje wejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powody do pracy nago - Nikt nie podbierze ci krzesła. - Angielskie określenie \"bad hair day\" nabiera zupełnie nowego znaczenia. - Odwracasz uwagę od faktu, ze przyszedłeś do pracy także pijany. - Ludzie przestają podbierać ci długopisy - zwłaszcza jak zobaczą gdzie je trzymasz. - Czujesz się jak we śnie. - Koledzy wreszcie przestają zaglądać ci w dekolt (to dla kobiet). - \"Bardzo chętnie bym się dorzucił, ale... zostawiłem portfel w spodniach\". - Wreszcie spotkasz osoby z kadr, do których nigdy nie miałeś dostępu. - Możesz docenić wpływ promieniowania monitora na twoje owłosienie - Twój szef nigdy więcej nie powie \"Chce widzieć tu twój tyłek o 8:00!!!\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdnij, a powiem ci kim jesteś. - Ambitny: Zawsze jesteś gotowy pierdnąć - Koleżeński: Lubisz wąchać czyjeś pierdnięcia - Niekoleżeński: Przepraszasz, wychodzisz i pierdzisz w samotności - Roztargniony: Nie możesz odróżnić swojego pierdnięcia od czyjego? - Zaczepny: Pierdzisz zawsze głośniej niż inni - Beztroski: Pierdzisz w kościele - Dziecinny: Pierdzisz a potem się śmiejesz - Sprytny: Pierdzisz i kaszlesz w tym samym czasie - Zarozumiały: Myślisz ze zawsze możesz pierdnąć głośniej - Przyjacielski: Wąchasz czyjeś pierdnięcia i mówisz im co zjedli - Okrutny: Pierdzisz w łóżku i nakrywasz głowę żony kołdrą - Nieuczciwy: Pierdzisz i zwalasz na psa - Zawiedziony: Pierdzisz niesmrodliwie - Głupi: Uwielbiasz czyjeś pierdnięcia, i na dodatek myślisz ze to twoje własne - Nierozsądny: Wstrzymujesz pierdnięcia godzinami - Malkontent: Narzekasz ze ludzie pierdzą w towarzystwie, ale gdy sam to robisz dajesz długie i nieciekawe wyjaśnienie używając zawiłej terminologii medycznej - Masochista: Pierdzisz w wannie i próbujesz przegryźć bąbelki - Nieszczęśliwy: Nie możesz się spierdzieć - Umuzykalniony: Pierdzisz na każdą nutę - Nerwowy: Wstrzymujesz pierdnięcia w połowie - Dumny: Myślisz ze twoje pierdnięcia są wyjątkowo przyjemne dla otoczenia - Sadysta: Po pierdnięciu w łóżku, poprawiasz sobie kołdrę - Naukowiec: Pierdzisz do butelek i szczelnie je zakorkowywujesz - Wrażliwy: Pierdzisz i potem płaczesz - Wstydliwy: Czerwienisz się po każdym pierdnięciu - Niechlujny: Masz obesłane majtki po każdym pierdnięciu... żeby nie było Flowka pozwoliła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam siem odchamić (czytaj: wychlać browara z kumpelą). Podrożało ! :D Poniewaz Prezeska ma teraz inne, lepsze zajęcie więc mówię dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie mialam ochoty na momenty w lesie - kleszcze!!! i inne robaki w szafie bo sie solidaryzowalam z reszta rodziny co takich nie posiada na palcu błyskotka piękna:) nie pokolei ale odpowiedzialam na wszystkie pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_KL_ aleś mnie rozbawiła :D 👄 Odchudzałam siem dziś w nocy ;) wydajnie...ale teraz ciutkem nadrobiłam bo zjadłm kawalontek piaskowej :D a) jak siem weźmie kocyk i szybko bach ...bach...to siem wbić nie zdąży...TWA 84 lata chodzi po lasach i żadnego nie spotkała ;) b) tesz se kupiem takie majtki jak se kupiem rower;) c) złoty pierdzionek z niebieskim oczkiem na szczęście...z jarmarka za dwa złote? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centrum LIM z Luksusowom w środku.... Asz mnie skrenca z ciekawości gdzie ta _KL_ jest? czy na 42? macha nuszkom w pończoszce i szpileczkach zielonych? [Luksusowa to ma pewnie dwie szafy bucikuf]? czy zaciogneła BB do prezydeckiego by go uwieść? ;) a może kupuje oliwki, kapary i szparagi na dole? aha jeszce ma możliwość uczestniczenia w negocjacjach...ale nie bendzie miała podczas nich O :P Ech...co to znaczy mieszkać w W1[oddaje siem marzeniom TWA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA podskakuje z radości] Wiesz co mam Flowka ? nowe tapety z kim w roli głownej sam Mistrz Q...zatkalo mnie...to jest dopiero twórczość..fantastico..muwiem Ci..zacznem mieć problema którego kochać ;) Na razie pijem kawkem..jeszcze sama a potem Flowka bendzie podawać do łóżka...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam siem z tym przespać ... łeb mi pękał ! Urlopik załatwiony ... :D Gliniarz śle sms-y ... W perspektywie dwa tygodnie laby ... Żyć nie umierać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka poszła zupem zaciongnioć...hehehe jakich sposobuf użyje...aha i znuf bendzie stukać po peronie bo z nieba jej spadły złote człapaczki... W piatek wzorek _KL_ iden po zlotom torebkemi złote buciki...czy sobie wyobrażacie jakie zlote kobietki potrafiom być ponentne...niczym brylant...tak każdemu wpadniemy w oko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A se sprawiałam prezent w postaci klapeczków złotych ... w końcu nie pojadem do Wrocka jak dziaduwa ! :D A jak frajer jakiś spojrzy to ... go porazi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×