Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku Rozpoczoł siem miesion odchodzoncego ciepła ale wraz z nim nadszedł miesionc przychodzoncej gotufki ;) Flowka ❤️👄 wyściskam Ciem w sobotem, przyjedź szypko, żebyśmy mogły dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam dzisiaj do Pana od seksownych, żeby kupić 25 cm dratwy, bo bendem szyła trzewika a pan był mily i powiedział, że da mi ile kcem ;) A tera idem do nastempnego pana, żeby mnie dobrze pomiąchał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FormalnieSzalona
!!! UWAGA !!! Super konkurs z nagrodami :) wystarczy kliknąc w ten link: http://tiny.pl/1qsc i się zarejestrować. Nie rejestrujecie się z niczyjego polecenia więc nikomu nie nabijecie punktów rejestrując się, a do wygrania są fajne nagrody :) a tu jest 1004 nagrody do wygrania: http://www.naszbox.pl/?host=1330 między innymi KAMERY INTERNETOWE - musisz tylko zaprosić 5 znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakarmiłam, opatrzyłam, zadowoliłam Przystojnego, który wypił mojego japkowego śmierdziela do zwrotu - oczywiście +2 batoniki i fajnie se pogadałam. Niektórzy sami se skomplikowali życie...;) a Flowka od jutra bendzie wożona do pracy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Niepawda, jaki tam dobry. Pogoda pod zdechym psem :( U mnie kolejny dzień łapania króliczka, kolejna randka. Kolejny dzień walki z bezprawiem i oszustami. A może to będzie kolejny dzień walki z wiatrakami? Ma TWA czymaj kciuki, nie życz powodzenia, bo się zapeszy i co? Wczoraj exkluzywna męska odzież. Ło matko ale ceny! Moje epitafium będzie godne mojego ducha. Do zobaczenia??? Może może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Niektóre, szczególnie TE co som daleko ;) majom różnego rodzaju zaleglości...na ten przykład nie było rżnięcia w kurniku w trujkem od wiekuf... A jak frajery som frajery to niech wożom...Flowka nie zniszczy szpilkuf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam króliczków nie łapiem ... :D same siem łapia w sodła ! :D Zaległości to Moniałka ma !!!! Niedługo bendziemy obchodzić rocznicę tych zaległości !!! Se pojechała i olewa trójkonciki w kurniku ! :D Szpileczki oszczendzam - w końcu wszystko kosztuje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kawe kocham
Poczęstujecie i mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kawe kocham
J a tez przyniosę paczkę KAWUSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzewałam do tej myśli bardzo długo, rozważyłam wszystkie za i przeciw i kupiłam nowom końcufkem. Ale zakupienie tegosz przedmiotu wionzało siem ze zmianom długiego...poniewasz muszem penetrować zakamarki, nabycie i posiadanie jest uzasadnione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×