Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość
WItajcie :D podaję kawkę ze śmietanką i serniczek. Minęłam 100 :D wciąga jak Harry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
KKK witam. Mam przerwem na kawkem więc przygotowałam i dla was :) Czekałam dziś na pana L ale nie przyszedł :( a ja liczyłam na ciekawe zakończenie dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakonczenie dnia o 15??? To ja dopiero żyć zaczynam :D Ide se stond...szukam szczenscia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ...oto świeżość Fantazyjna i Kulturalne Kobietki Kafkowe w całej okazałości :D W Dzień Sympatycznego Prawnika za symbolicznom złotufkem nabyłam koszulem Papkina bez szlafmycy, bo nie chciałam żeby mi kutas majtał za uchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moniałku zakończenie miało być wieczorkiem ale bez wizyty pana L nie będzie 😭 muszem do jutra czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poczytałam, pośmiałam siem i zmykam spać. 👄 buziaki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek.....mówi boberek :D Jestem jak poeta całkiem Jak się komuś nie podoba to go walnę wałkiem :D :D Dzisiaj mam dzień głupawki i nie będę pić kawki :D Uciekłam dziś ze szkoły bo Brytole to matoły!!!!!!! Skype mi nie działa 😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA....ja naprawdę posiadam wałek :D :D Tylko go nie używam....no...nie używałam.... A na kolację se poczekaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×