Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Poniedziałek Dziś oddziałuje na nas Księżyc. Dlatego możesz czuć się bardziej spięta i drażliwa niż zwykle. Uaktywnij niszczycieli stresu! Dobroczynne kolory Zielony – pozytywnie nastawia do ludzi, poprawia humor; różowy – pomaga odreagować stres i pozbyć się zmęczenia psychicznego. Dobierz sobie jakiś dodatek do stroju, np. klipsy, w jednym z tych kolorów. Napój antystresowy Wypij go do śniadania – złagodzi napięcie przed pójściem do pracy. Rozdrobnij w blenderze 6 obranych migdałów. Dodaj pół szklanki przegotowanej wody i zmiksuj, by uzyskać migdałowe mleczko. Dodaj pół banana, pół szklanki soku grejpfrutowego, ewentualnie odrobinę cukru i zmiksuj. Wypij na zdrowie! Korzystne aromaty Olejek lawendowy, geraniowy lub różany umili ci wieczorną kąpiel. To doskonały moment na kolejną dawkę przyjemności! Do wody w wannie dodaj 10 kropli olejku, a potem zanurz całe ciało, zamknij oczy i wdychaj przyjemny aromat. Muzyczna recepta Twoje skołatane nerwy ukoi spokojna muzyka klasyczna. Posłuchaj np. Mozarta. Rada na dziś: Myśl o swoich zaletach Obiecaj sobie, że dziś nie będziesz tragizować, gdy coś się nie uda. Sos się zwarzył? Powiedz: Nie wszystko muszę umieć. I tak jestem super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wieczorkiem :) Ostatnio brak mi czasu :O doba za krótka na wszystko. Pijafki chorujom :( w domu prawie szpital ;) ale nie zapominam o was i wpadłam życzyć wam ciepła (ale najlepiej od innego ogrzewacza niż olejowy ;) i zdrufka :D 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lunchowo ! Dziś nie ma spokoju u mnie w pracy ! Krencom siem jak muchy ... Tym co jeszcze nie wiedzom - obwieszczam nowinem : bendziemy mieć bejbe w czerwcu ! :D I żeby nie było > to nie bendzie moje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znuf LB kce mi dać K, najpierw se pomyślałam...stop...a potem mnie oświeciło, że przecież N okaże siem istotny na tyle, że jakaś jałmużna bendzie konieczna...za to M stanie siem Miejscem Prywatnym TWA ;) Jutro światkujem przy wkrencaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zakumała tesz siem nie ustosunkowała...każdy wykrent jest dobry byłe siem nie przemenczyć ;) Idem do APO specjalizować siem zabijaniu ;) nigdy nie wiadomo jakie umiejętności mogom okazać siem niezbendnie konieczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz rację szczególne Episode Two zabijanie to szczególnie super zarombista sprawa. Jam jest Killer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak każdy sobie rzepkem skrobie...Flowka ...plemnikuf jusz na pewno nie masz ;) masz smołem, jesteś niom oblepiona od środka...ić wyciong chlep z pieca, pozbieraj japka i potrzep poduszki Pani Zimy to może łaskawie użyje swoich czaruf;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×