Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przyklejałam siem, kładłam ciepłe pod nogi, szafy przesuwałam ... Potem posprzątałam i siebie też umyłam ! :D Wlazłam w piżamkę i potańcowałam trochem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatki? Kwiatki? Mnie boli głowa :O Dzien dobry!!!! W czasie polskim się już nie mieszczę chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wkurwiłam siem Bo zaszłam se do mojej piekarni po rogaliczki a tam nowe ceny....wrrrrr...nie lubiem o tym pisać ale te podwyżki spożywki zaczynajom być irytujonce...przecież nie bendem biegać do K ani do B ani do N...tymbardziej do Kwiatka, żeby kupić chrupioncom bółeczkem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świento jest a nawet dwa..... A ja moge se DUPA napisać????? Phi....napisze - dupa, dupa, dupa!!!!!!!!!!!!!!!!! Niewychowaniec ze mnie. I co???? Wywalcie mnie z topiku bo mam w dupie całość!!!!!!!!!!!!!!! I czesc Wam (panowie magnaci!!! :D) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał ulżyło Ci ??? jak se napisałaś dupa? jeżeli tak...to siem cieszem :D jeżeli nie... pisz brzytkie słowa dalej ;) BTW kochana a gdzie siem podzała niedawna Twoja euforia?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
KKK. Cieszem siem że spotkanie siem udało :D życzem wam miłego dnia kafkowego ;) 👄 buziaki posyłam i zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×