Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Naoglądałam się mięśni i oczków Brada ... Ale Achilles ! :D A teraz bendem ścigać psychopatę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARZYNKI – dzień św. Katarzyny, męski odpowiednik andrzejek. W nocy z 24/25 listopada odbywają się wróżby młodych mężczyzn dotyczące ożenku i poszukiwania partnerki. Prawowite męskie \"święto\" zostało zapomniane na rzecz spopularyzowanego na zachodzie święta panien – zwanego andrzejkami, kiedy to kobietom poszukującym partnera mają się spełniać pomyślne wróżby. Święta Katarzyna to patronka cnotliwych kawalerów, którzy pragną poznać pannę i w przyszłości wejść w szczęśliwy związek małżeński. świentujemy także dzisiaj tańcowanie...a w niedzielem wielkie podsumowanie...jak nie wejdem w pudło z wrażenia to bendzie cud;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ! No i mamy kolejny goroncy dzień miesionca ponurego. Miałam wsadzać kabelki do dziurek ale mi siem nie kce. Wienc tradycyjnie w sobotem bendem gnić ... do chwili aż trzeba bendzie założyć koraliki i iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machnąć nie machnąc??? Nie o takich sprawach się filozofom śniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Obchodzę dzień misia choć nie mam ani jednego. :D A poza tym nie ruszam się dziś z domu - paskudnie jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mlówecki, pającki i inne jobacki, tyglyski, pantejki i inne kociacki, ziabki, motylki, a nawet stado mlecnych klóff zicią Wam Fkojojowych snóff doblanoć,buziacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pluchowo!! Coś w niebie komuś nie było potrzebne i tera to spada w W...a na pluchem najlepsza herbatka z miodem lub sokiem malinowym i cypitrynkom, ewentualnie rumik...to wszystko nas rozgrzeje...a jak krew płynie szypko to siem kcem...każdemu czegoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku śnieszkowym bardzo!!! ciekawam czy Dziedziczka tymi 4 oczyma wypatrzy wreszcie pożadnego frajera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mam czterech oczków a juz napiszem, że możemy powoli szykować pogrzeb jednemu z frajeruf ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nawale rurznych zajenć czas wtorkowym wczesnym popołudniem przy kubeczku budyniu z rodzynkami (na lancz) otworzyć Biuro Prywatne TWA...papierki...i tabelki i druczki...segregatorki zielone...ale frajda ;) można każdom literkem i cyferkem wpisać innych pisemdługo z kolekcji kolorowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ale tu grobowe nastroje... A jaki kolor tumny wybralyscie? :classic_cool: Chcialam powiedziec, ze wnosze sprzeciw... Moj brzuch jeszcze dzisiaj pelen jest bigosu z kluskami ;] Przynajmniej popilam pychotka :D Jak Tanczaca herbate zrobi to mucha nie siada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Trumna jeszcze niewybrana Ptaszysko ... :D Jakoś ta agonia siem przedłuża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×