Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Bananowy song trwał zaledwie 16 s co i tak było przekroczeniem danego limitu ! :D Dzisiaj znowu tańcujemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale siem nastresowałam !!! Najsprawiedliwszy werdykt widzów...z wszystkich edycji...wreszcie doceniono taniec a nie tylko nazwisko !!! Stawiam na Mateusza ale tak naprawdem to Ewie należy siem wygrana...niezwykle kreatywna, pomysłowa i utalentowana tancerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A ja dzis wpadlam nie tylko machnac 🖐️ Ale jeszcze zyczyc TWA wszystkiego naj 🌻 I powiedziec, ze zaluje, ze mnie ominie darmowa wyzerka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prezeska :D 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻 Spełnienia marzeń ukrytych pod puchową poduchą, namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej śwince, wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem, komety Haleya z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół. Tego wszystkiego Ci dzisiaj życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 PREZESKA 🌻🌻🌻 Szczęścia, zdrowia, pomyślności Z prezentami mnóstwa gości Też dołączę swe życzenia - Niech się spełnią Twe marzenia!!! Humor niech Ci dopisuje, Zdrówko nigdy nie szwankuje! Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Ja jestem dziedziczką tylko w 1/3 ... No wiadomo ... jak Prezeska to musi być więcej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
najlepsza (jak do tej pory) stopka Prezeski :D:D:D nawet pomyślałam o jakiejś specjalnej nagrodzie :D \"Super myśli Krwawej Orlicy 114 dzień 2006 ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Macicę widać między dzyndzlami, mózg przez nosawki, to wątrobę przez pępek... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To dla mnie chyba tez... za inspiracje :P Ciekawam co tez TWA sobie skorzanego nabedzie ;] Na co to bedzie pokrowiec :) I moze niedlugo dane mi bedzie popodziwiac :D Tyle sie juz tego do podziwiania zgromadzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawe Ptaszysko mogem Ci zdradzić...to bendzie skura prawdziwa...rozłożona pod łososiowom, żeby jak TWA rano wstaje mogła w ciepłe włoski nuszki położyć i rozkoszować siem naturom(biedne to zwierzontko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fANTAZYJa Muszem powiedzieć, że cytowanie ZŁOTYCH MYŚLI PTASZYSKA...nie może zostać uznane za mojom najlepszom stopkem, ale wybrałam te najambitniejsze!!!;) Hitem Ptaszyska jest to, że kiedyś powiedziała, że lubi latać po cafe i na każdym topiku ma coś do powiedzienia, oprócz topiku - grzybica pochwy - :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę twego ciała, chcę je poczuć, więc nie każ mi już dłużej czekać! TWOJA PIŻAMA wienc nie każem jej dłużej czekać... kcem jom poczuć na moim ciele... idem z mojom piżamom do łuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ja powiem dzień dobry :D dzisiaj znuf mnie historia wvciongła :O czytam 285 i nie wiem czy usnem z nadmiaru wesołych wrażeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
302 i koniec narazie bo siem niebezpiecznie robi :P 32 nogi, wacki mizianie ;) nie bendem ryzykowac dalszej lektury tej nocy ;) DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Czterdzieści palców są trochę upierdliwe w użytkowaniu czyli naciąganiu Prezeska ... :D Pracuję od rana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
masz racje Dziedziczka ale 40 palcufsom bardzo modne :D a TWA modna istota jezd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Padam na pysk a jeszcze muszem iść dać sobie w szyjem ;) O Fantazyja dzienki za komplementa...ale ja nie wiem czy ja modna jezdem, za to na pewno jestem oryginalna...najmodniejsza jest Dziedziczka ...bo ma super płaszczyk z samej Magnolii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedziczka jest zupełnie normalna pomimo, że ma 1/3 ...:D A Prezeska to ma 1/2 i czterdzieści palców i cztery zielone oczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jak bendziesz u Pani M wyrywać sobie brukselki, to zapytaj czy w okresie pomiendzy obżarstwem a pijaństwem zrobi mi mani i pedi? ;) Przez zupełny przypadek wpadł mi w oko, ładny i szybki ...dobry do określania DP ale ja jusz nie mam, wienc bendem se mierzyć rozpalenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×