Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka sieje wrogom propagandem, nie bioronc pod uwagem, że TWA przeżywa ;) musi siem skończyć jak w bajce ...a wienc żyli długo i szczenśliwie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jesteś ! :D I wiem, że dostawca MB chory ;) I wiem, że ten tydzień należy zaliczyć do takich, w których masz trzeźwe spojrzenie na wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i dostawca MB chory ale zawsze znajdzie się ktoś to sie mna zaopiekuje ... np. DB ! :D U mnie w pracy był dziś kocioł ! Prezeska już w piaskach nie zobaczymy W !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała szczenśliwa poszłam se do wanny z rurzowymi tabletkami pomoczyć P+P i 2P i P i siem popluskać i pofalować i popilingować a Flowka musiała przerwać tem sielankem, żeby mnie poinformować, że tak wielka ilość świeczkuf znajdujonca siem w jej domu, służy do oświetłania przestrzeni życiowo-pokojowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Autentyczna rozmowa dzieci w piaskownicy. Rozmowa w tonie przechwalania się: - A mój tato ma astrę - mówi chłopczyk - A moja mama też - odpowiada dziewczynka - A mój tata ma kamerę cyferkową - chłopczyk - A moja mama też - dziewczynka ( no i dalej jeszcze takie przechwalanki, które tego chłopca coraz bardziej irytowały, ale w końcu usłyszałam kardynalny argument ) - A mój tata ma siusiaka - Moja mama też ma... - Nie może mieć..mamusie mają pipulki... - Ale moja mama naprawdę ma... W SZUFLADZIE.... dzisiaj siem nie ustosunkowujem bo nie mam pojencia o co chodzi :P wienc zyczem tylko milego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujem od lat mieć sieć. Miała być migajonca a teraz nie bendzie żadnej, bo w to miejsce zawiśnie renkaf ;) właściwie to jusz siem strojom do karpia;) ja tysz mogem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujem od lat mieć sieć. Miała być migajonca a teraz nie bendzie żadnej, bo w to miejsce zawiśnie renkaf ;) właściwie to jusz siem strojom do karpia;) ja tysz mogem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no jak nie bendzie Prezeska co ty a sieciunia nasza kochana??? Sezon na karpia niedugo wienc masz plany całkiem na czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karp bendzie wspólny i Przystojny wydzierżawiony na święta ... będzie bosko ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ogłaszam strajk nie bendem siem ustosunkowowywać muszem kupic sobie ksiengem szyfruf :O DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z kim ja kafkem pijem? nic Wam nie rozjaśnia umysłuf ?![TWA rence załamuje] To Wy szyfrujcie a ja siem bendem stosunkować.;) Lubiem ;) Wczoraj podzieliłam 200 i wyszło 400 ;) a dzisiaj idem pozbyć siem czwarto-ośmej mondrości.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa naprawdę autentyczna dzieci w przedszkolu - czasy tzw: komuny.... - a mój tata ma samochód - mój też ma - a mój tata ma buty ze skóry - mój też ma - a mój tata ma pistolet ( to syn jakiegoś działacza się chwalił) - a mój tata ma twojego w dupie ! (Matka, nieco zielona na twarzy zapewniała, że nie, skądże, przenigdy....) Ja w dupie nie mam tylko czasu mi czasem :D brak!!!!! A na kafe mi dowcip spalą bo mi wykropkują....co może nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondrości siem pozbyłaś Prezeska ... nie odrośnie ale za to nie będzie się przypominać. :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×