Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Sliczne :classic_cool: TWA to druga istota, ktora znam, a ktora chodzi w kosmicznych butach (i innych kosmicznych rzeczach :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
tajna wiadomosc dla ogolu: Musialam to napisac, nie tylko dlatego, ze dzien bez wazeliny to dzien stracony ale glownie dlatego, zeby na mnie TWA nie nalozyla EMBARGO na te MB co ja importuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka siem śmieje z moich majtkuf;) a nie wie, że przedwczoraj poszłam do miejsca zbytu towaruf ;) i wykupiłam 10 ostatnich paczek gumek :D jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe, tymbardziej, że TWA wszystkie zużyła, że nie ma bieżoncych dostaf ;) Dzisiaj na liściowym misiu pałenta siem predator a zanim obślizły opcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam. Ale mam dórzo czytania i oglondania :D Bóty pienkne i ZIELONE!!! a zieleń to wreszcie wiosna :D:D:D a mi zimno jak w lótym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam o poranku :D Grypa siem wyniosła :D Flowka miło ciem widzieć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM !!! ale siem wczoraj wściekłam !!! nie wiem jakiego rodzaju była awaria i nie wiem kiedy jom usuniento !!! Ale necik dzisiaj mam ! Witajcie Laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jusz siem pochfaliłam że grypa poszła 😭 a ona teras w pijafkem wlazła i jom menczy :( dziś pijafka miała 40 st goronczki 😭 jusz ma 37 i puł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Flowka ja uwielbiam Harrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tesz mam wszystkie czenści :D ale kolorowych peniskuf nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tesz mam wszystkie czenści Harrego ale nie mam peniskuf rzadnego koloru :( i mi nie kfitnom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×