Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

W niedzielkem witam !!! O Tak Flowka !!! Selekcja bendzie i to ostra ! Ale na razie o tym nie myślem... tylko cykam ujencia, w którym TWA jest najpienkniejsza ;) Wczoraj stojonc u płota, powiedziałam Przystojnemu, że jak dotknie mojej aksamitnej skurki to ot samego muśnieńcia bendzie miał O ...a co dalej :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... należy spowodować przełom...Flowka musi siem zająć pieczeniem ciastuf...;) Sernik czarno-biały Składniki • 1/2 szklanki cukru pudru • 2 żółtka • 2 łyżki kakao • 1,5 do 2 szklanek mąki tortowej • 20 dag masła • 2 łyżeczki proszku do pieczenia • 2 żółtka • 3 serki homo po 200 gram • 1/2 szklanki cukru pudru • 4 łyżki wiórków kokosowych • 2 łyżki masła(roztopionego) • olejek cytrynowy • 1 łyzka maki ziemniaczanej Etapy przygotowania 1. CIASTO: Składniki ciasta połączyc, wyrobic ciasto szybko, ciasto nie może byc klejące podsypac mąką do momentu, gdy będzie samo odstawało od miski, podzielić na dwie części i odłozyć do zamrażarki na ok 1/2 h 2. MASA: utrzeć żółtka jaj z cukrem pudrem stopniowo dodając masło i serek, na końcu dodajemy olejek, mąke, wiórki kokosowe i białko ubite na sztywna piane 3. Utrzeć warstwe ciasta na tarce, wyłożyc mase i przykryc resztą ciasta . Piec ok 1h w temp 220 stopni C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsze upalne popoudnie spendziłam w towarzystwie rzapki ;) była śliczna, zamykała swoje pomarańczowe oczka jak jom głaskałam, kompałyśmy siem w brodziku przybżegowym i spacerowały po plaży, potem rzapka popezła do siebie a ja do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło południa przebywałam wśrut luf ;) ah jaki wybur ;) dugie ...bardzo dugie...najwyższej jakości...z głufkami ( głufki tesz rusznorakie) na końcach ;) ...zalecenia: po zakończeniu strzelania należy wyczyścić lufem... resztę ładunków ( o ile zostały ) należy zdeponować w miejscu niedostępnym dla nieupoważnionych, ... Lufa stanowi jednolitą niewzmocnioną całość zakończoną jednokomórkowym hamulcem wylotowym. Przewód lufy został bruzdowany ze stałym kątem pochylenia bruzd...dobrej lufy nie trzeba sprawdzać, czy lufa działa... po obróceniu na pewno nie przebije przypadkiem ziemi lub sufitu... tylko trafi dokładnie w cel...jakby nie patrzyć o lufem trzeba dbać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko mahać Flowka :P dziś mi stuka dwa tygodniaki !!! a jeszcze mam nadziejem na cudowny rejs zarombistym stateczkiem :D aha siamałam łosiosia...prościutko z wendzarki...rozkosz w gembie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku !! Jako że koham swoje zwariowane nicki...nawet na ARCE wracam do nich z przyjemnościom ;) bo innej przyjemności ... na razie w planie nie mam!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka zawsze znajdzie wytłumaczenie : nauczyła siem tego od TWA, ktura ma tyle wytłumaczeń, że jusz nie pamienta, kture odnosi siem do czego;) Nagłe odstawienie alkoholu prowadzi do depresji Nowe badania dowodzą, że zaprzestanie spożywania alkoholu, także w stopniu umiarkowanym, może prowadzić do problemów zdrowotnych, jak depresja czy obniżenie zdolności mózgu do produkcji nowych komórek nerwowych. MUSISZ nadal Flowka chlać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do J pojedziemy za rok!!! i spróbujemy przetańczyć całom noc...niejednom !!!:D Los jest łaskawy :D pan A siem odezwał i tym samym zyskał imię kafkowe : Podbijacz [mojego serca] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaTWA
Jak pijemy: Anorektyk - nie zagryza. Egzorcysta - pije duszkiem. Grabarz - pije na umór Higienistka - pije tylko czystą. Ichtiolog - pije pod śledzika. Kamerzysta - pije, aż mu się film urwie. Ksiądz - pije na amen. Laborant - pije, aż zobaczy białe myszki. Lekarz - pije na zdrowie! Matematyk - pije na potęgę. Ornitolog - pije na sępa. Pediatra - po maluchu! Perfekcjonista - raz, a dobrze. Pilot - nawala się jak messerschmit. Syndyk - pije do upadłego. Tenisista - pije setami. Wampir - daje w szyję. Wędkarz - zalewa robaka. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich - piją, tańczą i haftują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Jestem sama w robocie i zrobiłam kawkę i teraz sie nia delektuję!Może jeszcze jakas szarlotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×