Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Mmmm szarlotke tez
uwielbiam ;) moje najukochansze ciacho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam TWA świeżo po sesji zdjenciowej w plenerze...!!!jeszcze ma brokat na powiekach i 2 p ;) óswietlenie słońcem...stylizacja własna lup kramowa...było tu miejsce na przypadkowość i spontaniczność...szczegóły ujęcia postaci w kadrze kreowała chwila...podziwiać Flowka bedzie niedługo...szczególnie zachwycona bendzie ...kiedy zobaczy TWA w paseczkach na buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tam dzie TWA tam jej ziemia...dzisiaj przes dórny pruk, mało co nie zdemolowałam lodziarni ;) bo na niedzielkem zaplanowałam wielkie lizanie:P Teraz idem oblec siem w prawdziwe wodorosty i marzyć o Podbijaczu !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Plany zakupu granatowego to trzeba przemyśleć ... Nigdy nie wiadomo kiedy siem przyda ! :D Prezeska odlicza jusz godziny do powrotu z piaskuf ... Ja liczem dni do wyjazdu do Romy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebawem z powrotem zasiondzie !!! WITAM O PORANKU!!! Wcalem nie licze!!! A tak szczerze..pomimo luksusuf jestem z lekka znużona...chentnie pozostałabym w piasku ale parem kilometruf dalej...K jest kurortem i uzdrowiskiem...a wienc wiadomo ile tu wszystko kosztuje !!! Wczoraj puźnym wieczorem piłam śmierdziela holenderskiego w komoże lodowej... full wypas...co to znaczy dla bogatego producenta ?!!!...kapitalna kampania reklamowa... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rażące łamanie zasad interpunkcji, odrzucający brak spójności i notoryczne połykanie liter - że wymienię tylko kilka podstawowych błędów...to oznaka, że myśli Flowki som skierowane i błędny wzrok tylko w jeden punkt, który lada chwila stanie siem realny ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ostatniego poranka z piaskuf !!! Bałtyk dziś szalony...ciemny...potenżny... Wczoraj siem wytańcowałam...bo chwile som jak motyle :D Nie wiem czy mam ochotem? ;) może jak zobaczem sokowirufkem :P Flowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam 54 atrakcje ;) ostatnia była w jacuzzi ;) Waliska spakowana...patrzem na niom jak na intruza !!! drażni moje oczy nie wyhaczyłam milionera;) muszem wracać!!! K--------------------------------------------------------------II(semafor) ---------------------------------------------------------------W to som tory...bendem siem po nich całom noc toczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×