Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wprawdzie nie piłam kafki tylko piwuszko !!! ale nie szkodzi - ważna była sceneria :D a potem były zygzaki ;) a to wszystko siem nazywało chlanie z Ptaszyskiem w krzakach :P Pan mi świadkiem...jedna z nietuzinkowych i niepowtarzalnych imprez plenerowych...dwie torby, dwa plecaki, dwa złomy i po dwa śmierdziele :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a w drodze powrotnej tyle slupow trzeba bylo minac 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wiedzmy! :P Obie nic tylko na miotle lataja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mojemu gniazdeczku nic nie dolega. Nie trzeba go zaklinac, czarowac czy innych zaklec odprawiac :P gdzie chcesz byc nastepnym razem sponiewierana? :classic_cool: Wysypiska smieci jeszcze nie przerabialismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
na zrekultywowanym to znajdziesz co najwyzej jakies robale, puste butelki (wzglednie puszki) i pety niedojarane :P A tak poza tym to wkolo zielona trawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Chociaz w sumiet o dawno tam nie bylam... Wiec nie wiem, czy postep cywilizacyjny nie dotknal tez tego miejsca i czy nie postawili w tym miejscu jakiegos ogrodu z upiornymi fontannami :O Juz by mnie nic nie zdziwilo. Wszedzie mi krzaki wycinaja 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kto widział, jak biegnie króliczek ulicą? Czy to widział kto, czy to widział kto? nie o to chodzi by złowić króliczka, ale by gonić go, ale by gonić go, ale by gonić go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA z racji rodzinnych koneksji została przywieziona z torbami zakupuf niczym Pretty Women tak wypasionom brykom, że asz dech zaparło wszystkim ludziom na ulicy ;) teras siedzi sobie w sexi koszulce i zajada śledzie z ananasem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wrobelki mi wycwierlaly, ze tu sie jakies stosunki odbywaly... To wpadlam. Przy okazji oficjalnie chcialabym oznajmic swiatu swoje zgorszenie na profanacje jakiej dokonuje TWA na swoim talerzu :O Az mi apetyt odszedl 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku To dobrze...że Ci odszedł ;) zaoszczendzisz :P bendzie wiencej na chlanie ;) ale gbyby ktoś miał ochotem na coś egzotycznego to podajem przepis na śledzie po hawajsku: Składniki: 200 g śledzi w occie, 1 awokado, 3-4 plastry ananasa z puszki, orzechy włoskie (czubata łyżka), rodzynki (łyżeczka), 1 łyżka majonezu, 3 łyżki jogurtu naturalnego, 2 łyżeczki curry, sól. Jak przyrządzić? Śledzie pokroić na kawałki, obrane awokado i ananasa w kostkę, dodać orzechy i rodzynki. Przygotować sos z majonezu, jogurtu i curry, doprawić go solą. Polać składniki sałatki i wymieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja mam ochote na sledzie codziennie, a w ciazy jeszcze nie bylam :P I ananasy tez lubie, orzechy, rodzynki :) Ale nie razem :O Profanacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Koksiara nie jestem. Raczej cuś ala nimfomanka ...? :D Wczorajsza dyskusja o szpilkach na razie nie przyniosła żadnych efektów ... tyle, że frajer chciał przyjść do mnie nago ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×