Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dobrze znany mówca rozpoczął seminarium trzymając w ręku dwudziestodolarowy banknot. Do dwustu osób na sali skierował pytanie: - Kto chciałby dostać ten banknot? Ludzie zaczęli podnosić ręce. Spiker powiedział: - Mam zamiar dać ten banknot jednemu z was, ale najpierw pozwólcie że coś zrobię… - i zaczął miąć banknot. Pokazał zgnieciony banknot i zapytał: - Kto w dalszym ciągu to chce? Ręce znowu się podniosły… - A gdybym zrobił to? - zapytał mówca…. i rzucił banknot na ziemię. Podeptał go butami i podniósł - był pomięty i brudny…. - A teraz kto chce te pieniądze? Ręce podniosły się po raz trzeci!!! - Moi przyjaciele odebraliście bardzo cenną lekcję. Nie ma znaczenia co zrobiłem z tym banknotem, ciągle chcieliście go dostać, ponieważ nie zmniejszyłem jego wartości. To jest wciąż warte 20$!!! Wiele razy w życiu jesteśmy powaleni na ziemię, zmięci i rzuceni w błoto przez decyzje, które kiedyś podjęliśmy i okoliczności, które stanęły nam na drodze. Czujemy się przez to mniej wartościowi. Ale to nie ma znaczenia, co się stało i co się jeszcze stanie… TY nigdy nie stracisz swojej wartości: brudny czy czysty, zmięty czy w dobrej formie, jesteś ciągle bezcenny dla tych, którzy Cię kochają. Wartość naszego życia nie wynika z tego co robimy, ani nie zależy od tego, kogo znamy, lecz KIM JESTEŚMY! Jesteś wyjątkowy! Nigdy o tym nie zapomnij! Licz swoje błogosławieństwa, nie problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie cierpie takich opowiadan z cyklu "co Cie nie zabije to Cie wzmoni". Bo jak zabije raz to przynajmniej juz jest z glowy :P A w ogole to witam o poranku :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tesz nie cierpiem zmiencia chcociażby dlatego, że los dobija czlowieka powoli, jak piła tak siem nad nim znenca😭 Serce mi penka jak patrzem na moje 4 Łapy 😭 witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś k.u r.w.a. mendla ludzka otruła mojego psa 😭 Moje cierpienie Moje cierpienie to fałszywy uśmiech Moje cierpienie to palące łzy Moje cierpienie to zdeptane marzenia Moje cierpienie to niespełnione sny Moje cierpienie to codzienność Moje cierpienie to część wszechświata do którego stworzenia nikt się nie przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najgorsze 😭 najtrudniejsze...moment kiedy muszę otworzyć drzwi i wejść do strasznie pustego mieszkania...😭 witam o poranku zaświeciło slońce ale moje myśli i ja cała spowita jestem rozpaczą...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Flowka ...i kto będzie z nami teraz leżał w niedziele na łososiowej? kto będzie jadł widelcem jajecznice ? dlaczego już nie mam z kim iść sikać na trawke? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie mam sił żyć a co dopiero pisać 😭 Ale składam WIELKIE PODZIĘKOWANIA ❤️Ptaszeczkowi za wrażliwość, cierpliwość, za mnóstwo rozmów i smysów! Ciebie Flowka kocham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA---> 👄 za mile slowa. Ale to ja powinnam takie pisac do Ciebie. Nie umiem :( W ogole weny nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jestem wykończona ! mój mózg nie pracuje! Jestem zaprogramowanym robotem :O a ciągle coś chcą ode mnie i mnie do czegoś zmuszają...a ja chce pod kołderke i spać i nie myśleć...nie tesknić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Było wiadomo, że w ferworze walki o siebie w końcu zabraknie mi sił i ciało i tak osłabione odmówi posłuszeństwa :O prawa strona niesprawna zupełnie😭 Tęsknie za moim futrzakiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥♥________♥♥♥♥__♥ ♥♥♥♥__♥♥♥♥_______♥ ♥♥♥♥♥____________♥ ♥♥♥♥______*******♥ ♥♥♥♥____*********♥ ♥♥♥♥____*********♥♥ ♥♥♥♥___________♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥__________♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥_________♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥ _______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥___ ♥♥_♥♥_♥♥_♥♥_♥♥_♥♥_♥♥ ♥♥♥♥*MIŁEJ*NOCY*DOBRANOC*♥♥ ♥♥♥♥ ____♥_____♥♥♥_♥♥♥____.♥ ♥♥♥♥ ____.♥____♥♥♥!!!♥♥♥___.♥ ♥♥♥♥ _____♥____♥♥=O=♥♥__.♥ ♥♥♥♥ ______♥____♥♥!!♥♥___.♥ ♥♥♥♥ _______♥____♥♥♥♥___♥ ♥♥♥♥ ________♥____♥♥___.♥ ♥♥♥♥_________♥____♥___♥ ♥♥♥♥__________♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ Słonko zaszło. Księżyc lśni. Śpij spokojnie-czas na sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥♥________♥♥♥♥__♥ ♥♥♥♥__♥♥♥♥_______♥ ♥♥♥♥♥____________♥ ♥♥♥♥______*******♥ ♥♥♥♥____*********♥ ♥♥♥♥____*********♥♥ ♥♥♥♥___________♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥__________♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥_________♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥ _______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥___ ♥♥_♥♥_♥♥_♥♥_♥♥_♥♥_♥♥ ♥♥♥♥*MIŁEJ*NOCY*DOBRANOC*♥♥ ♥♥♥♥ ____♥_____♥♥♥_♥♥♥____.♥ ♥♥♥♥ ____.♥____♥♥♥!!!♥♥♥___.♥ ♥♥♥♥ _____♥____♥♥=O=♥♥__.♥ ♥♥♥♥ ______♥____♥♥!!♥♥___.♥ ♥♥♥♥ _______♥____♥♥♥♥___♥ ♥♥♥♥ ________♥____♥♥___.♥ ♥♥♥♥_________♥____♥___♥ ♥♥♥♥__________♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ Słonko zaszło. Księżyc lśni. Śpij spokojnie-czas na sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak przekonac kogos, ze bedzie dobrze jak sie samemu w to nie wierzy? Bo nie wiem, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×