Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

...ogólnie nie jestem zadowolona (włosy nie tak odrastanjom, kup za dórzo, truskafki za drogie) bo wszystko jest do dópy ale perspektywa dwuh dni nie ruchania jest miła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Bo KO nie potrzebuje milosci CF :P Lubi sobie powzdychac czasem i tyle :P a tak btw... to zazdroszcze Wam dwoch dni nieruchania 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Rycerza w lsniacej zbroi, na bialym koniu, przy ktorym nie bede miala czasu wzdychac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy samiec australijskiej czarnej wdowy zacznie kopulować, natychmiast natrafia na kły samicy i kopuluje z nią nadal, podczas gdy ona się nim pożywia. W niektórych przypadkach samcowi udaje się nieco odczołgać po to, by znowu zacząć swoje zaloty i powtórnie przystąpić do kopulacji. Znowu nadziewa się na samicze kły i zanim skończy swój drugi raz, jest już martwy ;) mam nadziejem że nie jesteś tak krwiożercza Flowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dlatego do tej pory sie nie wkopalam w cos co nie jest bajka ;) Zawsze lubilam bajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zawsze mozna by bylo trafic do bajki o smoku :P nigdy nie jest tak zle, zeby nie moglo by byc gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jedno i to samo :P bajka o kopciuszku jest taka sama jak basn o kopciuszku :D ewentualnie inny rozmiar obuwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a najbardziej lubie historie z Dzikiego Zachodu ;) Tez bywaja basniowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAJKA, epicka opowiastka wierszem lub prozą w formie przypowieści, zawierająca naukę moralną bądź dydaktyczną, posługująca się typowymi cechami (charakterami), niekiedy upostaciowanymi w zwierzętach, roślinach, przedmiotach. Forma znana już w starożytności, szeroko rozpowszechniona w kulturze ludowej, przetworzona literacko w ciągu wieków. Wyróżnia się bajki w formie rozbudowanej, narracyjnej oraz zwartej i zwięzłej, epigramatycznej. Bohaterami bajek są ludzie, zwierzęta (rodzaj najbardziej rozpowszechniony) i przedmioty, uosabiające typy ludzkie i cechy charakteru, zwłaszcza jego przywary. BAŚŃ, utwór o tematyce fantastycznej, siłach nadziemskich, czarodziejskich, walce dobra ze złem, wyrażający ludową mądrość, wierzenia i poglądy, stosunki międzyludzkie. WYRAŹNIE WIDAĆ ŻE RURZNI JE tylko rozmiar bóta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
no jak rozmawiamy o roznicach miedzy Misiem Uszatkiem a Nuka... to temat rozmiaru buta nie istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dlaczego nie istnieje? Ja nosze rozmiary od 36 do 42. A Ty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
nie stac Cie na skarpetki i uzywasz bardotek jako onuce? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
od "skarpetek Twoich marzen" to tylko bys sie odciskow nabawila :P Ja tam wole moje wygodne, bawelniane za 2,50zl i to dwie sztuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×