Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Odejdź i nie wracaj! Przyszedł czas na nowy czas. Przyszedł czas by coś zmienić, szczególnie wtedy gdy uwiera za dugo. Słońce bendzie świecić tak samo, niesamowicie wyrazisty blask ksieżyca rozjaśni kolejną noc. Nic siem nie zmieni. Ktoś tylko kogoś nie kocha jusz. Bo co począć ??? jeśli nie kochajonc a bendonc z nim, można mu wyrzondzić krzywdem...;) Mondry powiedział: w kwiatach kwitną pocałunki a w miłości tylko łzy. Dziś nie ma łes, jest tylko głemboki bul, jakby przes chwilem zabrakło tlenu...:( Zamykam na klucz moje wspomnienia, niespłacony rachunek krzywd być może wyruwna jakaś szczerozłota moneta przyjaźni :D Nie ma żalu za tym, co odeszło, a czy jest lęk przed tym, co nadejdzie? My, ja, ludzie som zwionzani uczuciem smutku ale jest coś takiego jak jałowy sentyment...heh... a w piosence KW chce go takiego jak kiedyś...czy go kiedyś nie znała czy kochała czy faktycznie był inny? Mam więc prawo wybrać tylko jedną perspektywę, żeby nie wydarzyło siem nic wiencej, nic co zrani, co spowoduje że świat wyda siem jeszcze bardziej bezlitosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Moj zblazowany umysl nie jest w stanie przetrawic wielce poetyckiego, natchnionego tekstu pisanego TWA... Jestem na swiezo po lekturze 50 stron maczkiem, gdzie srednia dlugosc zdania to 10 linijek Times New Romanem 12 :O Jak koncze czytac takie zdanie to zapominam co bylo na poczatku :classic_cool: I jak tu sie madrze wypowiedziec na temat o ktorym nie mam bladego pojecia? :( 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jaka by solowka nie byla, zawsze to milo jak sie o czyjes uszy obije chociaz, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś była gazowniczkom Flowka to twuj przełyk zostałby zżarty przes % przes niego płynonce;) Śladem Ptaszyska musisz iść na otwyk ;) witam z wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Tylko moj jak widac jakis nieskuteczny :O Douwe Egberts Koninklijke Tabaksfabriek-Koffiebranderijen-Theehandel Naamloze Vennootschap - nie pilam :D nie zaluje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie prubujem otwykać!!! bo i po co? nie jestem uzależniona ;)znaczy jestem ;) jestem uzależniona od swojego patrzenia :P co wypatrzem muszem mieć :D ...dziś wypatrzyłam zaje.bistego merca ;) nie bendem go miała 😭:P ale za to ZEZWŁOKUJEM SIEM W SOBOTEM :D jusz mam w tym celu 5 kópkowych grutkowych do pyszności Orliczych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Od oceniania grudkowosci to jestem ja :classic_cool: i jeszcze dla Twojej wiadomosci: kazdy bambus jest do spalenia :P ;) :D [jest wielce zafrasowana, bo nie wie jak te kubki nadzieje na wyciosane lodygi :O celem zarumienienia] spac, psac, spac!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
to drugie tez mialo byc SPAC! :D zonka---> Zaglosowane 🖐️ a jak ja prosilam to nikt nie glosowal 😭 Chyba nie mam daru przekonywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po kcesz nadziewać kópki ? ;) do Pysznosci Orliczych zaliczajom siem nastempujonce potrawy - śmierdziel - rypka z nieustalonymi prawami w pobliżu żatoki botnickiej - piroszki - srajki - ta co leży pot ścianom płaczu -nadziana na wierzbem -bombelkowy z najcudniejszym wytworem owocowym i inne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszek jusz kokosi siem w betach, to ja spokojnie mogem popisać o moich nowych bambusach ;) bo jest taki sklep co to TWA - jak ma po drodze - tam wstepuje, ale jusz wszystkie rodzaje bambusuf wykupiła, w związku z tym mósi siem udać na dalsze poszukiwania... Dzisiaj TWA nabyła pałeczki;) znaczy 6 pałeczkuf.;) zapewne wielkość ich i to do czego zostanom zużyte jest zależna ot wielkości posiadanego portfela i jego zawartości ;) http://www.tipy.pl/artykul_video_42,jak-jesc-paleczkami.html hahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA---> Nie ma chwili, by Twoje bambusy byly niezagrozone pojsciem z dymem. KO moze i spac... ale czuwa :classic_cool: aha - jeszcze lubie maczana w cieku wodnym tez ;) A rybki mnie rozwalily. Az lezka w oku z sentymentu do rybek sie zakrecila, heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
i w Twojej stopce jeszcze brakuje informacji, ze "pieknie sie jara" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku W mojej stopce niczego nie brakuje;) nie jarałam żadnego ze swoich bambusuf to nie wiem :P jarałam inne rzeczy ;) O tak Ptaszeczku...[puls TWA podnosi siem niebezpiecznie]to były pienkne chwile :D gdybyśmy miały sobie zrobić herp to: na niebieskim tle byłby zielony śledzik w czerwonych bokserkach :D ;) pijoncy na balkonie herbatkem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
W kwestii zdolnosci bambusa do zajmowania sie ogniem i zwiazanym z tym efektow wizualnych - musisz mi uwierzyc na slowo. Ja to widze oczami wyobrazni!! :D Zaprawde, powiadam Ci, ze ten Twoj bambus sie marnuje nie spelniajac swojej podstawowej roli w zwiekszaniu energii cieplnej kraju :D A Twoja ostatnia stopka sklania mnie do smutnych refleksji, ze caly okres gruszkowania byl na tyle jalowy, ze koncowy zbior nic a nic nie zmienil sytuacji w sadzie :O Wniosek na przyszlosc: im mniej myslenia tym lepiej :P Trzeba isc sie w sobote troche oglupic, nie? :D Albo w niedziele :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszek prowadzi fascynujący tryb życia, a jej rużnorodne zachowania można zaobserwować na codzień: fruwa, chodzi, biega, pływa, nurkuje, poluje, buduje gniazdko, tylko nie wiem dlaczego pozbywa siem jakuf ciongle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaszałałam :D W P zmiana dekoracji na wakacyjnom...wienc kopacze kolorowe do wyboru ;) jako że TWA porombało tera na punkcie czerwonego, kopacz i klapionce som :D bo TWA jest zdegenerowana [usłyszała to nausznie bo na ocznie niewidziała] :P jusz cała ;) ostatnia końcufka nerwa jeszcze tylko działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×