Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

może nie wykorzystuję wszystkich ikonek , ale znaki interpunkcyjne znam. tam mi piszą, że za dużo wielokropków, tutaj, że przecinków... ogarnijcie się:D Myślniki też mi ktoś gdzieś wytknął:o To są niepłatne wypowiedzi, tantiemy bierze Branicki, ja tylko na niego robię:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ ja czesci ikonek nie lubie i prawie nie uzywam za malo ich jest i sa beznadziejne...zresztom jak to cale forum... ale przyjdzie taki dzien ze wezme z nim rozwod ;) ᠋ ale wiesz co...fakt nie pisze sie latwo...jak sie nie zna osoby po drugiej stronie a kce sie cos przekazac...trzeba sie dobrze naglowic jak to zrobic i jak widac wiele osob nie kuma ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ wez nie chrzan w betonie masz marzenie mieszkac ? w TWAcity som naprawde fajne mieszkania...ale te wybudowane przez kilka ostatnich lat...a te komunistyczne osiedla...toz to prosi sie zburzyc i wybudowac nowe ladne bloki... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieraz tak się przecież pisze, żeby nie każdy kumał, ty jesteś MAESTRĄ w tej sprawie, bo ja też często nie kojarzę, ale godzę się na to, przecież to nie są wiekopomne straty:D x Kłóciłyśmy się juz chyba porządnie ze dwa lub trzy razy i też myślę, że przyczyną było niezrozumienie wynikające z tego, że to tylko forum. taką mam przynajmniej nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee! Jak piszę apartament- mam na myśli eleganckie mieszkanie z cegły na osiedlu monitorowanym, ale słyszałam, że to tylko blichtr, a mieszka się podle...:o No nieważne, mnie to w końcu nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ wiadomo ze nikt Ci nie zrobi dobrze !!! ᠋ musialabys sama sobie wybudowac...znaczy M by budowal :D Rzond by prace budowlane nadzorowal :P lezac na lezaku -na przyklad :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twusiak, a Ty jutro do której śpisz??? :o Bo ja jeszcze na dwa posty odpowiem, ale M. już poczuł się urażony, że sobie czytam z uśmiechem zamiast go słuchać, jak mi o nowych ofertach Orange ględzi. A jeszcze do tego wstać trzeba jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ Rzond ᠋ bo Ty zyjesz w swoim hermetycznym swiecie...a M robi wszystko by Ciem chronic przed podlosciami tego swiata...i czasami wyznajesz zasade: mnie nie dotyczy, to nic nie wiem i nie kce wiedziec... ᠋ a mnie taka postawa wkurwia... bo skad wiesz co bedzie jutro ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niedogodności związane z budowaniem kto by ponosił??? Kurz, smród Henia na przykład, brak wygód...[wielokropek to był Pomarańczo] x x x Nieeee. Trzy pokoje nam wystarczą. Jeden i tak zamienia się w skład rzeczy zbędnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ dobra koniec:p bo siem toksyczna milosc jeszcze skonczy przez TWA ᠋ jutro...to co zawsze w piontek...czyli zapierdol ᠋ pa 👄 i dla Ideala 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko SOBIE tworzę taką iluzję, że nic mnie obchodzi, nie wiem jak mam Ci to tłumaczyć, ale zawsze byłam, jestem i chyba będę mózgiem... Ale mogę- to fakt- sobie odpuścić, bo pedanteria pewnych osób nie pozwala na zaniedbania, heh. No i dobrze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ ani mysle :p mam jeszcze dwa odcineczki serialika do obejrzenia :D ᠋ powiem tylko: Jestescie obsesyjnie wręcz przywiązani do siebie. ᠋ do milego ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK:) Jak zejdziemy, powstanie problem:) Ale to nie szkodzi sąsiadom hahahaa, jaka toksyczność, skoro wszyscy zadowoleni? x Dobranoc. A gdybym tak mówiła do Ciebie "Twusiak" to miałabyś problem? Bo Twuśkę to już wszyscy kupili... Moje to kurde jest, a cała kafeteria na tym teraz śmiga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ Twusiak tez juz mowiom :D ᠋ a wiesz ile MOICH po kafe lata ? powinnam dostac Kafeteriusza za rozwoj i nowatorsTWA :D ᠋ czesc i juz TWA nie ma ;) ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale czego "Twoich"? Określeń chyba? A nie wiem... A powinnam wiedzieć?:):p x Jednak moje jest jedyne i najcenniejsze, wszakże TWOJEJ osoby dotyczy:) x Haahahaaa No idę już w ten puch Twusiak. Liczę, że i tym razem jakiegoś nicka poświęcisz, abyśmy mogły nadal w +- dobrej komitywie konwersować👄 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ oczywiscie ze przeze mnie wymyslonych okreslen !!! ᠋ Twuska jest pamiatkom po Rzondzie...cenna bardzo...co znaczy ze nikt tego nie zmieni ! tak zostanie na wieki ;) ᠋ 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nieśmiało zauważę,że prawdopodobnie dzisiaj zostawiłam ostatniego posta... ciiii znikam niepostrzeżenie... Twusiak się właśnie filmikuje...Cii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę:) Będzie raczej tradycyjnie, ale przepysznie i tak trochę do przodu. Będzie podane tak, że chciałoby się sięgnąć po aparat. Z klasą i bez nowobogactwa- tak będzie. Będzie bajkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ na filmach tez tak jest ze pisze koniec...a konca nie ma :D ᠋ tylko to kcem tera jesc lata dzien przyfrunam zalegle kolorowe papierki i bedzie krolewska TWAsushiowa uczta... ᠋ ić spac Rzond...ostatnie zdanie zawsze nalezy do TWA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wisi:( Zalożę czarne rurki, zajebiste obcasy i białą bluzkę z dekoltem- takiego nietoperza z cienkiej dzianiny. No i czerwone dodatki aż po zegarek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×