Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie bede sie chwalic cysckami, bo nie przystoi, pupa tez... za to talie osy mam i wymiary idealne. Ale nikt mi nie zaproponowal bycia Miss :O Zlomiarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem dzis zielona... Moze raczej rozowa :D Ale rozowego nie chce... Czy ja wiem... jakies golabki bym zjadla, czy cus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewna, że smakowałby im moja polewka? :P Nie będę ryzykować...nie chce być w kosmosie kucharką ;), jeszcze mnie zabiorą ze sobą i Flowka się zapłacze na śmierć z tęsknoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dzis zamiar nic nie jesc jestem na etapie zjadania wszystkiego u mnie pada przelotnie nie mam auta musze ruszyc dupe ide po kolejna kawe... komu przyniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jak tam logistyka przed podróżom? Zleciałaś już postawienie bilbordów ?...a plakaty na słupach i murach informujące, że przyjeżdżasz do miasta K ;) naklejone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim wyjadę muszę cos napitrasić w domu żeby mi synek z głodu nie padł . No i znowu na poczte muszę --> ta baba w okienku to mi abonament da bo trzeci dzień pod rząd tam idę ! :D No i piekna się muszę zrobić ! A co ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlico wlasnie moj organizm udowodnil mi ze jest to sprzeczne z natura... dupa moja niedlugo bedzie gigantycznych rozmiarow, co dla mnie laski jeszcze miesiac temu jest ogolna tragedia (spaslam sie na wczasach) nie chcialyscie kawy, to moze ktoras na martini bianco reflektuje?;):D odmowilam pojscia do pracy na drugi etat:D a co, postawilam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeden dzis ze swojego rozkladu zajec wykreslilam zostalam w domu, czyli 3 etat bede robic demolke zanim pijawki wroca z wakacji - oczywiscie demolke ich pokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za MB dziękuję --> miałam w pracy ! :D Żadnych bilbordów nie ma w K ale mam nadzieję, że będą ! Takie z napisem : Nie płacz kiedy odjadę ... ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> ja jestem dobra w mordowaniu komarzyc ! Jutro jak wpadnę to zrobię porządek ! :D Zostaną tylko ślady krwi na twojej świeżo pomalowanej ścianie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×