Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość tańcząca
To u Ciebie normalne>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Świat to za mało TWA --> a może morze to za mało ?! :D Niektórzy to mają fantazję naprawdę kawalerską ! A miało być tak pięknie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka od dzisiaj pije czerwona herbatę Pu-Erh, bo pomaga na: - wspomaga pracę wątroby, - obniża poziom cholesterolu, - oczyszcza organizm, - pobudza procesy trawienne, - skutecznie walczy z nadwagą, - łagodzi skutki spożycia alkoholu, - wzmacnia organizm. Znawcy tematu twierdzą, że sytematyczne picie tej herbatki( około 5 filiżanek dziennie) powoduje utratę wagi do 10 kg, bez efektu jo -jo...widzę, że jesteś...zara pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz TWA --> zakupy nie zawsze oznaczają szaleństwo w skepie ! A se kupiłam gorsercik za 7,50 zl ! Jeszcze nie wiem czy go ubiorę - ale jak nie to sprzedam na A. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie : ja + szpilki ! To bardzo ważne - wysokość i długość ma znaczenie kolosalne ! Musi być powyżej średniej krajowej --> żebym mogła szpleczki ubrać. No i długość odpowiednia żebym go czuła ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem taka głupia --> w Karpaczu się okaże, że jest cały autokar chętnych kobiet ! No i szpilek nie będę mogła założyć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze ... skoro i tak nie będzie O to idziemy spać ! Może jakiś sen erotyczny się przyśni ? DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Ze mną można się napić kawki TWA ! Trochę ograniczony mam dziś kontakt ale jestem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko na dworcu - czasem też u P ! Obys snów proroczych nie miała - na babcię to mi się nie śpieszy ! Sama bym jeszcze troche pożyła ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×