Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wiem jak wciąga dobry film (np.Losty) i wiem jak wciąga dobra książka ! Musiałabym znowu pourlopować żeby spokojnie to zobaczyć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto będzie piczkowe ;) bo pineapple zjadłam wcześniej i o tym mało znaczącym fakcie zapomniałam :D Flowka jesteś fajna laska to obejrzysz 3 sezony!!!:D Witam w piątek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jakie śpiące królewny Robal ? Ja już od rana na nogach ! TWA --> chyba dzisiaj będę randkować z J !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam o 7 rano zeby nie bylo ze dopiero teraz;) kawa 3 na stole przeczytalam ten artykul o przestepstwach netowych, ja jestem zabezpieczona - ja mam meza:P to nie zart... ile on mi wykladow robi co moge a co nie moge i co z czym pokrzyzowac zeby wirusy sie nie dostaly.... nawet poromansowac nie moge bo od razu kicha:P a robal to tu jest tak na stale czy czasami:)? bo juz kiedys go na innym topiku widzialam... nawet go scigala jakas zazdrosna baba:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez tylko pytam:D tam widac nie bylo pozwolenstwa:D zreszta tyle harpii tam sie od razu faceta czepia ze na miejscu robalowej w zyciu nie dalabym na tamten topik zgody;) a propos harpii... ktos ode mnie pozyczyl ksiazke , nie oddal a ja nie pamietam kto pozyczal.... shit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska Robal fajny facet a jak wiesz baby różnych rzeczy szukają w necie ;) Robalowa jest piękna, mądra i bardzo wyrozumiała :D Robal byłby idiotą, gdyby to zmarnował :! A poza tym Robal ma doświadczenie w postępowaniu z piraniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze niby piranie zostana pozarte przez robala a nie robal przez piranie?... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie !!! Niech się harpie i piranie trzymają z daleka, bo jak nadzieją się na któryś z haków, haczyków lub haczyczków Robala nie wyjdą z tego całe ;) [TWA na własne oczy widziała zaplecze bojowe Robala...brrrr]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowka zawsze tak szybko zmienia zdanie??:D:D:D ja powinnam wlosy zafarbowac ale mi sie nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff skonczyłam malowanie na dzisiaj :D tera wieszam krasnale a potem na spacer kupić lody...szczególnie mam ochotę na polewę ;) Flowka nigdy nie zmienia zdania w przeciwieństwie do innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrazilam sie precyzyjnie:P zmienia plany: zostaje, wychodzi , zostaje a jednak idzie:P lody.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostanie w domu zeby z niego wyjsc jestem w stanie zrozumiec:P ale za wczesnie zeby to wyjasniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×