Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

no ile spać można???? Prezeska wstawaj !!!! już południe!!! Piękna dość MB!!!! kurcze , gadały pół nocy a teraz odsypiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pienkna Poszukiwaczko..mi w poszukiwaniach lepiej poszło bo trafiłam na spakowane (3) lesbijki! :P Nareszcie siem K zapełniło...idem kupywać rzurzne żeczy w pudełkach i cuś do szmaragdowej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
personel sie pulta bo jest dziś ogólnie pultający się powodzenia na polowaniu i w poszukiwaniu ja się zaraz zacyferkuję na śmierć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrzemnij się elldiska :) Zrobie se przerwe na kafkie i pomysle co tu jutro robic A swistak siedzi.....bo sreberka były kradzione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodowe pudło zapełnione...uff...nakupywałam se parówkuf w rurznych krzałtah ich...wygląd kojarzy mi siem z ...??? :P serduszkowe opakowanie stoi na biórkó...wskazane wsadzić wsad..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona mam skorzystac z wygranej?? raczej powlokę się po kolejną kafkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja drinkuję ! :D Ale tak tyciu, tyciu ! Jutro dzień miłosny ... nie ma kto przytulić ... gdyby nie wy ... ! :D TWA --> zgwałciłam biedronki - juz wiem co jest dalej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusz fusy do syfenia wanny siem parzom..trzeba przygotować ciało na jutrzejsze sexiwaletynki ;) Potem kiedy TWA bendzie miała aksamitne ciało zmieni siem w TWA klozetowom i zainstaluje rybki na muszli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, gdzie te fany? niech przyłażą z prezentamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że dziś moja firma obchodzi 10 lecie istnienia ! Aż dziw, że nikt do tej pory nie wylądował na odwyku ! :D Ale z tej okazji DB zrobił nam łiskacza na coli ... pycha ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×