Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
chociaz pewnie i tak z Chin, jak wszystko inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Polska tylo sprowadzila to zielsko ;) Juz popakowane bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Herbatka numer quattro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
eeee tam ;) Przy moich mozliwosciach - to raczej niczym Reksio ewentualnie Wigry3 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Czyli niebieski? To ja mialam Reksia niebieskiego :) Sentyment pozostal, chociaz nie wiem gdzie spoczywaja jego szczatki :P Znajac zycie, to gdzies leza zgruzowane w domu :classic_cool: oniec roboty, jupi!! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu smakowała temu smakowała :P ja tam smaku kawy pitej w Rżnielni nie czułam tylko złość i bezsilność...ale te uczucia ostatnio są moimi wiernymi towarzyszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien człowiek, który był wciąż smutny i nie potrafił odnaleźć w życiu radości, usłyszał podczas przechadzki w parku śpiewającego cudnie ptaka: - Zazdroszczę Ci - powiedział, stanąwszy pod drzewem - Musisz być bardzo szczęśliwy, skoro tak pięknie wyśpiewujesz swoją radość. - Ale ja nie dlatego śpiewam, że jestem szczęśliwy - odpowiedział ptak - jestem szczęśliwy, dlatego że śpiewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Generalnie to co za roznica o czym sie spiewa. Jak sie jest szczesliwym to nawet marsz pogrzebowy brzmi radosnie :D helikoptera bym nie chciala, wolalabym Messerschmitta ;) I dzis wyjatkowo intensywnie dogadzam, wiec niestety reszta sie nie doczeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Ładne to powitanie ale może jusz czas coś zmienić ? ;) zapytam Ptaszka jak przyleci z krainy robali pełzajonco-fruwajoncych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała prawda o łosiu: jak się nazywa miejsce gdzie mieszka łoś? Łosiedle łoś morski? łośmiornica głupi łoś? łosioł Łoś w śnieżycy? łosieżony wyznanie miłości przez łosia? łoświadczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam W dziczy dugie, obślizgłe, bezapelacyjnie wygłodniałe ściele siem trupem w okolicach polowania Ptaszka ;) 2p w kolorze frytek :P to dopiero demostracja rozpusty i rozpasania w piaskach ;)TWA za to oczekuje niecierpliwie kilku nocy z Kazikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka Ziemi Co z wschodem słońca? Co z deszczem? Co z tymi wszystkimi rzeczami? O których mówiłeś, że zyskamy ? Co z tymi niszczonymi obszarami? Czy jest jakiś czas? Co z tymi wszystkimi rzeczami o których mówiłeś, że są twoje i moje? Czy kiedykolwiek próbowałeś zapisać całą krew którą wcześniej przelaliśmy? Czy kiedykolwiek próbowałeś zapisać płaczącą ziemię, opłakującą brzeg morza? Co my zrobiliśmy światu? Spójrz co zrobiliśmy ! Co z pokojem, który obiecałeś swojemu jedynemu synowi? Co z kwitnącymi obszarami Czy jest czas? Co ze wszystkimi marzeniami o których mówiłeś, że są twoje i moje? Czy kiedykolwiek próbowałeś zapisać wszystkie dzieci zmarłe od wojny? Czy kiedykolwiek probowałeś zapisać płaczącą ziemię opłakującą brzeg morza? Zazwyczaj marzyłem Zazwyczaj spoglądałem w oddali na gwiazdy Teraz nie wiem gdzie jesteśmy Chociaż wiem, że zaszliśmy daleko... http://video.interia.pl/obejrzyj,film,34036,sortuj,ch,st,5,pozycja,7554,Michael_Jackson_-_Earth_song

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×