Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
chyba, ze jej nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja jestem mila ale nie z Wielkopolski i nie lubie kawki ;) Dzisiaj jeszcze lepiej - przylecialam, nic nie starlam, nic nie ukrecilam, nic nie pocielam, za to nawpieprzalam sie mutantow i poszlam won :P W zastaw zostawilam moje okrycie wierzchnie. Ktore w zasadzie wrocilo do prawowitego wlasciciela :P Tyle tylko, ze wzielam czyste, a zostawilam brudne. Za to 4 inne odziena sa cudne :D 1 oddane, 2 wisza na fotelu, a jedno juz zdobi 4L ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszek oto post jaki TWA lubi ;)Mocha do srajek powinna Ci smakować:D Masz ładne 4L...wienc szata tylko je podkreśli ;) Mutanty TWA :D na samom myśl leci ślinka...a co dopiero gdy widzi siem je na talerzu :D a okrycie wierzchnie TWA Ci wypierze w podzience za poświeńcenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A Bron Cie Panie Boze i wszyscy Aniolowie przed tym praniem! :D Ja skladuje wszystkie brudy i wlasnie te w niebianskich kolorach teraz czeka pranie i mi brudnych okryc w niebianskich kolorach brakuje, zeby przeprowadzic procedure. Musze uzbierac. Wiec musze wziac brudne, zeby inne mogly stac sie czyste wraz z tym brudnym. Kapujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Tu sie stosunkuj, bo zaraz mnie znow nie bedzie do pozna. A nie chce, zeby niepotrzebnie sie bialy proszek marnowal! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dzis los byl na tyle laskawy, ze postawil przede mna to co najbardziej chcialam miec przed soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijąc aromatyczną kafkem wspominam :D wesołe czasy...szkoda że to co naprawdę fajne tak zwyczajnie przemija :( Pozdrawiam Flowkę i Krwawe Ptaszysko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę owszem lubię się napić!! Najbardziej lubię latte tak raz dziennie!! Czasem i nawet tydzień nie piję kawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka Za moment kolejny odcinek bitwy? wszystkie zespoły prowadzone przez panie odpadły...to ciekawe dlaczego? Kto dzisiaj?...myśle że może Mezo kontra Panas?;) No i wiadomo na kafkowym topiku nie może zabraknąć kafki...Latte cały czas przyciąga smakiem :D Sobotni wieczór to przyjemny wieczór...jeden z najprzyjemniejszych w tygodniu... CHA 👄 tylko nie mów że znuf musisz latać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titanica to ja znam tylko z filmu, na którym kilka razy sie poryczałam...a teraz to bym chciała zwiedzic to muzeum w Irlandii i nie koniecznie popłynąć w upamiętniający rejs...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHA kiedyś pisałam w F że przeszłam kilka topików...te których już nie ma: to jeden był przeze mnie założonym tematem dotyczącym TWAcity...drugi...hehehe...miał temat...erotyczny...i jakby właśnie mnie tym przyciągnął...na nim kształtowałam swoje pisanie...i topik był przez bardzo wiele osób czytany, dobrze odbierany...i myśle że niektórzy zastanowiłi siem nad sobą i nad tym dlaczego ich związek kuleje... Na kafkem wpadłam przypadkowo...zupełnie i właśnie tu spotkałam osobe...Flowke, która była jedną z tych co czytały mój topik...hehehe i miała takie same odczucia...była mnie ciekawa...a ja jestem ...skromniuteńka...zlewam siem z tłem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×