Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

no to pa TWA jeszcze chwila, pazury schną...końcóweczka serialika i lulu...jutro tramwajowe szaleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Twusia:) mam nadzieję, że tym buziakiem mnie nie zainfekujesz? jA zajęta, bo sezon na buraki się zaczął, tata wymaga co raz więcej czasu i spraw tyle każdego dnia do załatwienia, że nie wiem jak dajemy radę. Nie ma czasu uruchomić ogrzewania, bo jeden dzień jest na to potrzebny:( - Dziś nawet obiadu nie było i już pędzimy do sklepu po maszynkę do golenia dla Taty, inne zakupy, inspekcja, psa wyczesać, może wykąpać Ech... :)- Wczoraj paczkę robiłam dla ss bo tyle na siebie wzięła i nie chce kasy. To jest ANIOŁ. Ciąga tatę po poradniach, robi wyniki, odbiera je, załatwia skierowania. Wszystko kanałami, bo T. ma skierowanie do szpitala, a nie chce iść. Zamiast czekać do listopada na badanie- wszystko załatwia na poczekaniu. Nie wiem co to za człowiek... . My też nie leżymy, dzisiaj M. był z Tatą u dentystki, bo ząb szwankuje, a na nim mostek wisi. Jak ząb padnie, pozostaje tylko proteza. Uratowany. ta dentystka też jest z kosmosu:) Tato pod 86, a własne zęby ma:classic_cool: . mam obiecaną dobrą kolację, może wpadnę jeszcze wieczorkiem. Będę kończyć sweterek F. w kolorze fuksji:) My chyba zaległe piwo mamy do wypicia? ;) . I może zacznę seledynowy "po domu" bo sprułam coś w pracy przelotem hehe . Wychodzę, pa🖐️))) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej De Luxowa Pewnie że nie, bo to żyłki chore:( ech co jakiś czas wraca problem, bo z powodu pewnych braków nie można go w końcu zakończyć. Dziś se zrobiłam straszne kuku, chyba opatrzność nade mnom czuwała bo mogłam zostać gola i bosa 😭..ech te stresy, przez to roztargnienie siem powiększa, choć nie można tego podciągnąć pod bezmyślność...a raczej już całkowity brak cierpliwości wychodzi... Jutro pracowanie...wienc idem w owce i barany...dobrze że od wczoraj już jest sztuczne ciepło...bo nie wiedzieć dlaczego? przez ostatnich kilka dni zwyczajnie marzłam. Pa Mamy dużo do nadrobienia...Ola nie opita i tysiąc innych rzeczy...ale jeszcze trochem poczekaj...i dostaniesz od TWA prawdziwe buzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszywam jeszcze zatrzaski i zwalczam napady głupawki u psa, też już myślami w pracy. Dobrze, że to już piątek, bo bardzo zmęczona jestem w tym tygodniu:) zimno Ci: wiesz- starzy ludzie marzną:classic_cool: hahahahaa:D Dobranoc, mnie tam ciepło :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... tak... gadałam sobie na czacie w swoim rżnięciu ;) tera krojem sałatkem...wiesz swoją "11" i pijem herbatkę goździkowo-imbirowom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sama nie wiem, bo M. chce iść czy jechać na grzyby, a ja raczej w burakowni się widzę jeśli następny tydzień ma mieć ręce i nogi. Się bulwersuję na samą myśl, że po lesie mam się błąkać pośród kleszczy i wilgoci. No nie lubię tego i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już mój tata, skoro dziś dzień wspomnień, bulwersował się na myśl o grzybach, bo gdzieś tam ktoś tam zszedł był itp...:D . Grzybów nie lubię i tak samo nie nauczyłam się pływać kurde, bo woda zawsze niebezpieczna była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy: jem jak najbardziej, tylko ta całą oprawa mi lata... Ale M. w młodości zatruł się muchomorem i taki nieraz mam sztryms[jak to mój ukochany-zaraz do niego dzwonię-kuzyn mówi], że boję się grzybów, chociaż je jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak siem nie lubi to nie ma zapała...nawet jakieś zainteresowanie trudno wykrzesać ;) Grzybolki uwielbiam...dziś widziałam na straganie podgrzybki po 18 złotych...ale wczoraj kupiłam biskupie adidaski i dziś d**a...wydać nic nie można było...ale kupiem...bo nie wiem czy wypali wyjazd do Rajtuzy... ᠋ Wiesz jaka pyszna TWA wyszła sałateczka :D paluszki lizać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sałatkę mogłabym się łapać z przyjemnością. Jutro pod przymusem gnieciucha mam kręcić, bo mi dziecko z wawki wpadło do chaty. I filmik jak to on karaluchy degustuje smażone wraz z innymi robalami fuj. co ja mam do gadania? Nie moje klimaty i tyle... . świat jest przegalopowany chyba... Dobranoc, Twuśka hej🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy TWA by zjadła robala na talerzu ? :classic_cool: ᠋ Jutro GNICIE :D ᠋ Pojutrze jak siem pogoda nie zj***e ;) mam zamiara siem zezwłokować pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice, zanim się urodziłam, mieszkali na Buskiej. Urodziłam się na Ślężnej i dzisiaj się dowiedziałam, że mam urodziny w tym samym dniu, co pies Elizki hehe Dobranoc Twa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Klejnociku masz buziaka 👄 jako rekonpensa braku możliwości gnicia ;) sobota to fajny dzień, lubiem bardzo soboty...wprawdzie wszystko TWA boli ale kafka i śniadanko na łososiowej dajom takom przyjemność i łagodzą wszystko. dziś siem upiększam, zaczynając od paznokietkuf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Specjałek...znuf TWA diety podrzucasz :D:p Z TWA o odchudzaniu tak siem gada, jak z Rzondem o horrorach :classic_cool: ᠋ W czasie gnicia siem gnije :D...co oznacza że nie można siem stresować...a już nadwagom wcale :p ᠋ Musiałam przerwać gnicie i pójść nakupywać. Bo robiem...znaczy mam zamiara ;) rybem w zalewie. Kupiłam se gombkem do celulita :D wieczorem pomasujem udeczka czekoladom nałożonom na gombkem :D A teraz zamierzam gnić dalej i pałkować :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nic, to zmykam pod koudrę hehe, bo u mnie remont ogrzewania, okna pouchylane i ziiimno jest strasznie. I co chwilę pies mi przebiega po klawiaturze:p Czesc🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie bz... cały tydzień pracowania...więc kumasz...że tylko 3K dla mnie istnieje kiedy wracam, [ani gemby nie kce mi siem otwierać ani trzaskać po klawiaturze] to znaczy: kanapa i komp i kawusia :D :classic_cool:... do za parem dni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×