Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ania42 - trzeba by pomyśleć, na pewno za jakiś czas - jak tak dalej tu będzie - urządzimy sobie sabat czarownic. JA-TWA - skoro Ty Wrocław to wygląda, że ja pośrodku. Też reflektujesz na spotkanko ... kiedyś? IWE - może byś się zaczerniła - żeby potem nie było podszywaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - jestem jak najbardziej za !!! Mam nadzieję, że dziewczyny które dziś się odezwały będą też jutro. Ja będę w pracy - rano obowiązkowo kawka i zamelduję sie po 8.00. Do zobaczenia i poklikania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA - jasne, że to Ty napisałaś o piciu kawki jutro, sorki. Myśle, że jutro dokończymy rozmowę ... o facetach i nie tylko. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia43
ja juz wypiłam kawke...ale chętnie dotrzymam towarzystwa.:-) :-).moze ziółka sobie zrobię...Jesteście w pracy czy w domku. Ja jestem w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy siedzę od 8. Wybaczcie, że będę z doskoku. JA-TWA co to za porządki? W ogródku czy życiu? Bombki to temat na później. Póki co - znicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia43
no i nie ma juz chetnych na "kawkowanie"?..:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA jeżeli dobrze kombinuję to znam Cię z innego topicu na którym nie piszę (bo mnie nie dotyczy z racji stanu cywilnego) ale który czytam systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Myślę o topicu \"Gdy\" - temat mnie nie dotyczy ale od kiedy na niego wpadłam (oczywiście po skasowaniu pierwszego) to śledzę na bieżąco wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 No tak, no to fajnie, to już mnie \" znasz\" i wiesz o co chodzi. To był pierwszy topik na którym zaczęłam pisać na forum ( mówię o tym skasowanym przez niedoskonałość systemu) i bardzo go lubiłam. Ale nie zgadzam się z tym, że celowo podtrzymuje ten nowy topik przy życiu. Problem o jakim rozmawiamy był, jest i będzie. Skojarzyłam Ci się przez nick czy przez to, że lubię bardzo kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Najpierw skojarzyłam nazwę TWA, coś mi zaświtało, potem kawka (jasne, że kawka a gdzie batonik?) ale sprawdziłam sobie adres i potwierdziły się moje przypuszczenia. Tak - wiem o Tobie sporo i nie zgadzam się z opinią, że podtrzymujesz tamten topic sztucznie. Temat topicu był, jest i będzie aktualny - jak jedni skończą to znajdą sie następni. A temat to rzeka ... Cieszę się, że Cię poznałam (przynajmniej wirtualnie) - kibicuję tam wszystkim ale to co postanowiłaś-zrobiłaś w tej kwestii było odważne. Jasne, że życzę Ci powodzenia - ja mam to już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Nie mogło być lepiej. Ja też się cieszę, że poznałam kogoś, kto stoi jakby z boku i ocenia nas, nasze postępowanie obiektywnie. Topik mi przyniósł wiele, a jedno najważniejsze, że net to wcale nie literki na monitorze, fikcja, tylko żywi ludzie, z którymi się spotykam czy rozmawiam przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w pracy nie mam czasu na kawke no i nie mam kompa.. Ale eraz jestem w domku i wlasnie pije kawke, ale dzis wyjatkowo z... likierem pomaranczowym:) niebo w gebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia43
a o jakie tematy wam chodzi dziewczyny..nic nie rozumiem z Waszej rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×