Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

JA-TWA Witaj z rana. Wczoraj prosto po pracy poszłam z kumpelą szlakiem gnieźnieńskich lumpexów. Złaziłyśmy się okrutnie, nogi maiłam w d..... i nic nie kupiłyśmy. Kupujesz w takich sklepach? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Jasne, że kupuje. Mam kilka wokół domu, więc jest gdzie wybierać. Ale mam jedną zasadę, wybieram zawsze rzeczy nowe z metką. Natomiast nie kupuje bielizny osobistej i butów. Lumpy to sklepy gdzie można znaleźć dokładnie, to co lubię, czyli niepowtarzalne okazy - bluzki z bajerami, długie bawełniane sukienki czy oryginalne spodnie. Moja cudna zielona torebka też jest z lumpka. Ale teraz myślę tylko o jednym, dziś mają przywieść to, na co od dawna czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Czy myślimy o tym samym? Pewnie tak. Gratulacje. W końcu będziesz miała własny sprzęt i bez łaski bobaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Trafiłaś. Z tego powodu, żeby uczcić ten dzień, robie sobie na rubinowo włosy i kupiłam wełniane ciepłe skarpetki, bo dopiero teraz się zacznie \" plotkowanie \"... {skacze do góry ze szczęścia}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Mi tez przdały by się ciepłe skarpetki. Bo jak tak dalej będzie z plotkowaniem to przymarznę przy tym kompie. A przecież zima idzie. Kawką się nie ogrzejemy. I nie ma widoków na jakiś naturalny żywy \"ogrzewacz\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Jestem zgodnie z umową. Kawke piję i zaczynam dziś dietę. Kupiłam wczoraj otręby i zastanawiam się jak to w ogóle można jeść? Nawet z jogurtem owocowym są okropne. Jak to jest w tym życiu? Albo coś jest niemoralne albo niezdrowe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Jestem już po dwóch kawkach. Cieszę się, że sprzęt chodzi. Ja stosowałam jakiś miesiąc temu dietę kopenhaską. Schudłam 5 kg a potem przytyłam 3. Wynik wychodzi więc na minusie. Równe 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 O to dużo 2 kg.... Ja muszę nieco więcej, hahahaha...zero trzeba dodać... Mam ochotę założyć na tylek takie zajebiste srebrne spodnie i niestety rozwód biorę również ze słodyczami..., za nimi to będę tęsknić...za to powiem Ci, które z soków są najlepsze, zaczęłam od \" fortuny \" pomarańcza z figą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Dopiero teraz piję. To moje śniadanie. Poźniej idę się dowiedzieć, czy jest już moje biurko? U nas chłodno, mam nadzieję, że nie będzie padać, bo w piątek idę na cmentarz i jeszcze przydałoby się wczesniej pójść na działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Domyślam się!!! Tylko jestem ciekawa, czy Cię w nim zobaczę? Wiesz, pamiętam z dawnych czasów, jeszcze bardzo beztroskich, że na chandrę najlepszy był nowy ciuszek lub kosmetyk. Ile radości dawała nowa i śliczna sukienka i pasująca do niej pomadka, a jeszcze do tego perspektywa zabawy.... Och, fajnie było być pięknym i młodym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Tak wcześnie budzisz? Miej litość kobieto ! ;) Pazurków nie malowałam - zrobię to sama - a wierz mi, że potrafię małe cudeńka robić na rączkach. Inne zabiegi były. Ale było przyjemnie ! ;) Wrócil już mój szef więc nawet na gg nie pogadamy do południa. Będę na pewno po południu ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 We Wrocku piękna pogoda od kilku dni. Wykorzystałam cudną aurę i poszłam spacerkiem przez nasz wspaniały nowy Most Milenijny na cmentarz. Zachwyca mnie jesień swymi kolorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Flow42 Co porabiasz? Niedawno wróciłam z zakupów, szłam trzy przystanki na piechotkę, kawałek przez park, Psisko pobiegało, z powrotem się natargałam, dwie wielkie torby, ale mam z głowy kupowanie żarcia na dwa tygodnie. Teraz piję kawkę, smażę żeberka i czytam w necie, co tam w naszym kraju się dzieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Dzisiaj się nigdzie nie wybieram. Zapowiedziała się kumpela -czekam na telefon o której będzie. Poza tym jestem już w trakcie przygotowań przed wyjazdem. Obym tylko niczego nie zapomniała ! Dzięki za kartkę 👄. Niedługo się zobaczymy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Co byś powiedziała na kawke po belgijsku i dla zakochanych? Składniki Kawa po belgijsku: Kawowe składniki, nie koniecznie belgijskie: 30 g średnio lub mocno prażonej ( w stylu francuskim) kawy 0,1 l wrzątku 1/2 łyżeczki ekstraktu waniliowego 2 łyżki parowanego mleka 1 białko Kawę (najlepiej indonezyjską) zaparzamy w odpowiednim dzbanku. Następnie ubijamy białko z wanilią - na pół sztywno. Przygotowaną gorącą filiżankę napełniamy gorącą kawą, do której dodajemy parowane mleko. Na wierzch kawy należy nałożyć wcześniej ubite białko z wanilią. Dla wyjątkowych koneserów polecamy dodatkową ilość mleka, oraz zastosowanie kandyzu do posypania wierzchu belgijskiej kawy. Smacznej kawy!!! Kawa dla zakochanych Składniki: Na 1 porcję: 100 ml naparu z czarnej kawy plasterek cytryny 30 ml koniaku skórka z 1/2 cytryny kawałek cynamonu cukier Brzeg szklanki przetrzeć cytryną i zanurzyć w cukrze rozsypanym na spodku. Do rondla wlać kawę, włożyć cynamon i skórkę cytrynową. Podgrzewać na wolnym ogniu. Do chochli wlać koniak i zapalić go. Płonący koniak wlać do kawy, płomień zdusić pod pokrywką. Zawartość rondla wlać do szklanki z oszronioną cukrem krawędzią. Inna opcja: kawę można podgrzać z goździkami i skórką z połowy pomarańczy. Nie dekorujemy wówczas brzegu szklanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 To była najpyszniejsza kawka, jaką wypiłam z Tobą. Skręca mnie tylko, że tak krótko, ale obiecuje Ci, że sobie to odbijemy!!! W drodze powrotnej - tak jak Ci mówiłam - wstąpiłam do salonu, słuchawki nowe już są, więc w środę je odbiorę, jak wrócisz pogadamy przez skypa. Opowiesz mi jak było. Czekam z niecierpliwością Twojego powrotu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Ciekawa jestem jak upływa Ci czas z rodziną? Znalazłam ładny wiersz na dzisiejszy dzień: Jan Brzechwa Dzień zaduszny Kiedy miedzianą rdzą Pożółkłych jesiennych liści więdną obłoki, Zgadujemy, czego od nas obłoki chcą, Smutniejące w dali swojej wysokiej. Na siwych puklach układa się babie lato, Na grobach lampy migocą umarłym duszom, Już niedługo, niedługo czekać nam na to, Już i nasze dusze ku tym lampom wkrótce wyruszą. Jeżeli życie jest nicią - można przeciąć tę nić, I odpłynąć na obłoku niby na srebrnej tratwie... Ach, jak łatwo, ach, jak łatwo byłoby żyć, Gdyby nie żyć było jeszcze łatwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Jak Ci tam u rodzinki? Pewnie fajnie oderwać się od obowiazków. Ja też dzisiaj zaszalałam, fryzurkę nową sobie zrobilam, pani fryzjerka tak mi pięknie brzytwą włosy wycieniowała i mam pod domem bezpłatne masaże na takich fajnych łóżkach, więc oczywiście będę chodzić dla zdrowia i przyjemności. Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Już jestem. Padnięta i wymęczona ale jestem ! Wróciłam dzisiaj o 2.30 w nocy. Teraz zrobię jakieś zakupy i obiadek i będę po południu. Buziaczki. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że jesteś Flow42!!! Wlaśnie wypiłam drugą kawkę i myślę o tym, żeby iść z pieseczkiem na spacer. Już wszystko zrobiłam, więc mam luz. Jak wrócę puszczę Ci sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×