Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

JA-TWA Kawka juz wypita. Idę do miasta na zakupy. Muszę kupić prezent na imieniny Elżbiety i Sławomira. Dziś imprezka ! Masuj się kochana - to wszystko dla zdrowia. Buziaczki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Kiecka jest - to jasne. Co do mężczyzn - będą na pewno. Towarzystwo znam od lat. Widuję ich tylko raz w roku - właśnie na tej imprezie bo to są ludzie jeszcze z podstawówki solenizantki. Kiedyś ich poznałam i tak się spotykamy raz w roku. Teraz idę umyć glowę i walnąć sobie makijaż. Niedługo wychodzę i wrócę na pewno późno. Odezwę się jutro. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć.... jednej godziny, żeby go ocenić.... jednego dnia, żeby polubić..... .....ale calego życia, by go póżniej zapomnieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Flow42 Niedziela to dzień słodkiego lenistwa, a więc tylko spacer z pieseczkiem i zaczynam prasówkę i filmówkę. Wczoraj oglądałam \" Plan lotu \" - przyznam niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Już lepiej się czuję ... glowa nie boli. Kawkę sobie zrobiłam, piję i leniuchuję. A jutro znowu do pracy !!! 😭 Po całym tygodniu nic nierobienia to tragedia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Kawki wypiłam dwie. Niestety - z pracy już nie będę klikać. Trochę się porobiło ... wyjaśnię Ci to na gg. Buziaczki. 👄 Będę póżniej - kliknę do Ciebie - teraz idę cos zjeść. {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 i z kim będę teraz pić poranną kawkę? Dzień wyjatkowo ładny, może szanowny listopad okaże się łaskawy i nie będzie deszczu, ale wiesz okropne, o 17.00 już ciemno. Chyba zacznę chodzić spać z \" kurami\" wtedy zrobię sobie dłuższy dzień. Piosenki, o których wczoraj mówiłam są za duże, żeby poszły pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Flow42 Dzisiaj pogoda niedopisuje, rano mgła a teraz tak okropnie wilgotno. Siedzę dzisiaj w domu, pod kocykiem będzie mi ciepło. Biurka jeszcze firma nie dowiozła do sklepu, więc go dzisiaj nie będę miała. Jutro wiesz sprawa jest, mam mieszane uczucia, ale cóż, co ma być to będzie. Właśnie w tej chwili instalują mojemu mężowi net, śmiałam się, gdy mi mówił, że bedzie miał, bo stwierdziłam, że będziemy uprawiać s. wirtualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Właśnie kończę się przygotowywac do wyjścia na imprezkę. Pisałam czy mówiłam, że mam dziś w pracy po południu spóźnione imieniny kolegi ? Nie wiem o ktorej wrócę i w jakim stanie ... :D Będę jutro trzymała kciuki za Ciebie (ale nie wiem o której jest sprawa). Powodzenia ! 🌻 Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 11.00 ma się zacząć Flow42. Jak wyjdę z tego olbrzymiego gmachu Temidy to do Ciebie zadzwonię, powiem co się działo. Ale już od rana jestem podminowana cholera... Dziś będę długo przy kompie, kliknij jeżeli znajdziesz siły. I nie mieszaj alkoholi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty balujesz Flow42, a ja wróciłam ze sklepu z butelką szampana i wódki i coca coli i soku pomarańczowego(na imieniny). Kurcze zostało 15 godzin, a ja dalej nie wiem co mam zrobić? Na razie nie pije, tylko jem muśli z mlekiem, ale jutro - kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherri
ja nie umiem zyc bez kawy.. niestety.. za wczesnie zaczęłąm.. hihih.. teraz raz na jakis czas musze robic sobie kilka dni bez kawy by organizm ''odpoczął'' od nadmiaru kofeiny.. dzis wypiłam tylko 3!! ale doba jeszcze sie nie konczy.. ''wśród oceanu czarnej kawy płyne do wyspy ukojenia''... czy ktoś podziela ten cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA 👄 Ja kawkę dopiero jutro będe piła. I na pewno nie będzie to kawka na kaca ! :D Czuję się wyśmienicie i jutro nie będe chora na pewno ! Sherri Cytat jak najbardziej na miejscu. Znalazłaś się w odpowiednim miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Flow42, niech już będzie po, bo się wykończę, wszystko mnie boli, a sen jak ci mówilam miałam koszmarny... Nie wiem jakie pytanie jest stosowniejsze, ale na pewno każde jakie teraz sobie zadaje zaczyna się od słowa: DLACZEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherri
pierwszy raz od miesiąca spałąm dzis do 11.. i po brzebudzeniu na ból głowy od razu kubeł mocnej kawy... ratunku.. a tak w ogóle to jakie kawy najbardziej lubicie popijac???? bo ja oprócz czarnej typowej kawy to uwielbiam z bita smietana i czekolada... mniam! a na pobudzenie z cytryną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Mam nadzieję, że czujesz się już lepiej niż rano. 👄 Nie wiem czy będe wieczorem - zapowiedziała się koleżanka. Sherri Co jest z Tobą? Z Twoim spaniem? Ja osobiście preferuję kawkę z mleczkiem i cukrem ... duuuuużo cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherri
oj bo zawsze wstaje o 9 żeby na 11 do pracy zdązyc a dzis miałam wolne to spałąm ile wlezie.. bo ogólnie jestem spioch.. ale mnie sąsiad wkurzył o 7 rano bo sie do nas dobijał.. myslałam ze go rozszarpie!a potem jeszcze sie połozyłam..hihih potem poszłąm do kawairni na ukochana kawke z gorącym mlekiem i bita smietana....mmmmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawkę sobie piję i jem rogala marcińskiego. Dzisiaj Marcina więc w Wielkopolsce je się olbrzymie ilości tych rogali. I nikt nie liczy kalorii ... :D Miłego dnia. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Dzis twoje święto - bądź radosna i uśmiechnięta. Baw się dobrze kochana ! Lecę na zakupy. Wpadnę później. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Flow42. Bawię się. Już stół przyszykowany, na nim galaretka z kurczaka, wędlinka, bigosik, śledziki, biała kiełbaska z cebulką pieczona i przystawki i ciasto no i wódeczka się mrozi i szampanik... Kawka też będzie, dzisiaj króluje Jacobs gold... Och Flow42, szkoda że Cię tu nie ma, ale byłaby super impreza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Nie żałuj, że mnie nie ma. Bo wypiłabym ta całą wódeczkę :D a wtedy co byś gościom dała ? :D Ja to jestem na takich imprezach ... bardzo imprezowa ! Baw się dobrze ! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×