Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No widzisz Flow 42 buteleczka ocalala, bo goście nie trunkowi. Będę ją mrozić tak długo, aż nie przyjedziesz, wtedy się tak upijemy, że wpadniemy pod stół że...szczęścia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Wszystko ze sklepów wykupuję, 🌼Wrocław przystroję kolorowo,🌼 a do mnie będziesz szła po czerwonym miękkim chodniczku, 🌼a pod nogi będą Ci spadały płatki kwiatów...🌼🌼🌼🌼🌼 Powitanie będzie w iście królewskim stylu Pani Flow42...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana [usta[ ja skromna baba jestem - nie wymagam specjalnych przywilejów ani powitań ... :D Wystarczy tylko być ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Szukałam na allegro spódnicy a przypadkowo trafiłam na fajną bluzkę. Już po licytacji - wygrałam !!!! Taka bluzka za 11,50 zł !!! Jutro Ci podeślę link to sobie zobaczysz! Spokojnej nocki ! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie Flow42, czy na allergo nie można przypadkiem wylicytować jakieś fajnego faceta? Bo przecież w takiej bluzce to trzeba pójść tylko na randkę !!! Po niedzieli filmowej, pije poranną kawkę. Polecam \" Four brothers \" i \" Appleseed \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Niestety - facetów tam nie ma ... :D Kochana - jestem wykończona dzisiejszym dniem. Nic mi się nie chce. Po filmie zastukam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA W tym stanie w jakim jestem ... chyba nie ma dla mnie ratunku ! No ... może łóżeczko ! Ech! Pomarzyć wolno każdemu ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Cześć Pracusiu! Pamiętam jak wczoraj mówiłaś, że fajnie się przychodzi z pracy i czyta topiki. Więc Ci napiszę dzisiaj coś o czym jeszcze nie wiesz. O chłopczyku , który ma już 3 lata i jest synem tego pana o którym ostatnio Ci opowiadałam. Kiedyś związał się z mężatką, och, połączył ich, z jej strony gorący romans, z jego strony potrzeba milości.Ona urodziła i z nim zerwała. Tylko kilka osób wie, kto tak naprawdę jest ojciem. Niestety to wydarzenie miało olbrzymi wływ na jego dalsze życie, bo jak wiesz, ma teraz przede wszystkim problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Bardzo dziwne i ciekawe rzeczy mi napisałaś ...no, no ! Będę wieczorem na gg -pogadamy. Zajrzyj na ten drugi topic - dziewczyny Cię przywitały. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się aerobikujesz Flow 42, a ja znowu kupilam ciucha. Cholera i po co to mówić, że nie pójdę do lumpka? Wychodzilam z masaży i patrzę na szybie plakat, przecena 30 %, a myślę wejdę, bo wiesz szukam jakiejś niedrogiej kurtki dla Zosi, bo ona tak strasznie schudła, że teraz już na niej wszystko wisi a stara kurtka jest stara. I przelecialam regały błyskawicznie i w już mialam wychodzić, patrzę dres wisi, o kurcze dumam sobie, taki jakiego szukałam, bawełniany i zameczkami w kolorze seledowo - lososiowym no i bach 13 zł wydałam hahaha, ale dużo, ale mi teraz ciepło i wygodnie. Piję herbatkę z cytrynką i czekam, aż się odezwiesz, tymczasem oglądam Transportera 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Synek ogląda film na Polsacie. Odpuściłam sobie Magę M. Obejrzę powtórkę w niedzielę. Gratuluje zakupu ! Poszalałaś kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Mam parę potrzeb - jak najbardziej ludzkich ... :D Do tego trochę też materialnych ... :D Które łatwiej zrealizować? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Flow42 Pytanie dla filozofa? Chyba żeby popatrzeć na to tak, zakreślamy granice naszych pragnień, jeżeli już wiemy, że można mieć więcej niż mamy lub jesteśmy szczęśliwi, gdy jeszcze nic nie wiemy o tym co w nas drzemie. Idę do marketu po zakupy, przyjdę to coś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Jeszcze więcej mi namieszałaś tą odpowiedzią ... :D Dostałam dziś tą bluzkę z allegro - ona jest cała przezroczysta ! Myślałam, że tułów będzie na podwójnym materiale a tu masz babo ... Trzeba będzie coś wymyśleć, coś podszyć. Niedługo lecę na aerobik, zamelduję się wieczorem około 20. Potem jest na TVN ADWOKAT DIABŁA - mam zamiar oglądać. 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja jestem kochanie, skomplikowana kobietka i mam twórcze przemyślenia, które są po trochę utopią, po trochę konfabulacją... ale wierchołek prawdy jest zawsze bardzo głęboko w naszej duszy....Pani Flow42 Zakupy zrobione, nadźwigałam się jak zwykle, bo wiesz od jutra przechodzę na drastyczną dietę, tylko: ryż i woda, więc podtrzymuj mnie na duchu i NIC nie pisz o jedzeniu. Zaszałałam po raz ostatni w tym miesiącu i kupiłam bardzo tanio suszarkę do włosów. Właściwie to powinnam mężowi wystawić rachunek, bo ten zakup był spowodowany tym, że go nie ma i nie ma komu wyprowadzić Pichy wieczorem. Aha i jeszcze nabyłam 2 ananasy, och nie mogłam się oprzeć ich widokowi i postanowiłam mieć je blisko, sycić się ich widokiem a potem....skonsumować...są jak piękny mężczyzna, trzeba go pochłonąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 WPIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA-TWA 🌻 👄 Mamy jubileusz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak na marginesie - ponieważ zabroniłaś mi pisać o jedzeniu od jutra - napiszę coś jeszcze dzisiaj. Właśnie robię galarcik z szyjek indyczych. To ma być niespodzianka dla mojej kumpeli która jutro do mnie zawita. Ona i jej syn uwielbiają mój galart ! Ale cicho sza ! Już nic o żarciu ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że to galaretka z mięska indyczego!Flow42 Ach, uwielbiam wszystkie i z kurczaka i ze schabem i z szynką, przepadam za galaretką z ozorków, nie pogardzę też rybną, szczególnie smakuje mi karp no i dodatki w postaci jarzyn i jajeczka. No tak nasza pierwsza dwusetka, wypijmy toast, oczywiscie KAWKĄ....WZNOSZĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec kawki na kilka dni, teraz tylko woda mineralna i to taka z dużą ilością pierwiastów. Ryż już się też gotuje. Jak się Flow42 czułaś wczoraj w objęciach adwokata diabła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA ADWOKAT DIABŁA był boski ... nie pierwszy raz oglądałam. Dzwoniłam przed chwilą do Ciebie domu - gdzie się szwendraczysz? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie? Masowałam sobie obolałe ciałko!! Ludzi coraz więcej przychodzi, to coraz dłużej trzeba czekać. Dzisiaj mam \" randkę \" zobaczymy co z tego będzie. Moje odmawianie sobie smakołyków przynosi powoli efekt, dziś waga pokazała znów 2 kg mniej. U nas wcześnie rano padał podobno śnieg Flow42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Ooooooo kochana - nie wiedziałam, że się masowałaś. Ja tez musiałabym się w końcu zważyć ... ale to fajnie, że u Ciebie widać efekty !!! Warto więc było sobie odmawiać tego i owego !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kończący sie rok żegnam z ulgą i nadzieją. Z ulgą, że juz się skonczył. A z nadzieją, że nowy będzie lepszy od poprzedniego i przyniesie jakąś odmianę w moim życiu ... Jutro idę na aerobik. Odezwę sie wieczorem. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się oprzeć i zrobiłam sobie kawkę Flow42. Mimo, że jem naprawdę dobry ryż, rośnie mi w buzi. Do d... z taką dietą. Pierożki ruskie mi się marzą, pełna miska.... Właśnie byłam po gazetki i przeczytałam że M. Perepeczko zmarł, chyba wszystkie kobietki kochały się w postaci Janosika, jaką stworzył, ja miałam nawet taką koszulę białą w własnoręcznie wyhaftowanymi kwiatami na szerokich rękawach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×